ترابی: پرسپولیس، مرد سال فوتبال ایران است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی ترابی ستاره پرسپولیس و تیم ملی درباره اینکه از دید خیلی‌ها به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شده، گفت: من فکر می‌کنم پرسپولیس با کادر خوب و بازیکنان خوبی که دارد مرد سال فوتبال ایران است.

مهدی ترابی افزود: حتی اوایل شیوع کرونا که خیلی‌ها فکر می‌کردند اعضای تیم تمرکزشان را از دست بدهند، اما با تمام وجود وارد زمین شدیم و اختلافی که با رقبا داریم قدرت تیم را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: من نمی‌توانم نامی‌از بازیکنی که تاثیرگذاری زیادی داشته ببرم؛ همه بچه‌ها خوب هستند، اقا وحید(امیری)، احمد(نورالهی)، علی(علیپور)، شجاع(خلیل زاده) و آقا سید(جلال حسینی) همه و همه زحمت کشیدند. امیدوارم همینطور تیم خوبی باشیم و موفقیت‌‌‌های بزرگ تری را کسب کنیم.

ستاره ملی پوش پرسپولیس درباره حضور دراگان اسکوچیچ در راس کادرفنی تیم ملی بیان کرد: آقای اسکوچیچ در بین گزینه هایی که بعد از رفتن ویلموتس برای تیم ملی مطرح شده بود، گزینه خوبی محسوب می‌شود.

ترابی تصریح کرد: او ایران را می‌شناخت و با تیم‌‌‌های ایرانی کار کرده بود. شناخت خوب او موثر است و امیدوارم با درایت کادرفنی و همت همه بازیکنان تیم ملی به روزهای خوب خودش برگردد و بتوانیم بار دیگر تیم ملی مقتدر را تماشا کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت خود پس از شروع مجدد مسابقات فوتبال گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم و از طرفی شرایط پرسپولیس هم خوب است و بازی به بازی بهتر شدیم. همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا وضعیت تیم بهتر از این شود. ما باید نماینده خوبی برای هواداران باشیم و باید جای خالی آنها را پر کنیم.

ترابی در مورد اینکه آیا پرسپولیس امسال از نظر امتیاز، رکورد شکنی می‌کند افزود: ما الان دنبال رکورد زدن نیستیم چرا که بازی به بازی پیش می‌رویم و در هر بازی برای سه امتیاز می‌جنگیم اما مطمئن باشید حتی اگر قهرمانی ما هم مسجل شود در سایر بازی‌ها همچنان با همه توان و برای گرفتن امتیازات کامل بازی می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید