ترابی: قهرمانی پرسپولیس جذاب‌ترین قاب سال ۹۸ برای من بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی ترابی ستاره تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قهرمانی آرزوی من است گفت: قطعا باید از بزرگی پرسپولیس و هواداران خوبی که در سرما و گرما هیچ‌وقت تیم را در تهران و شهرستان‌ها تنها نگذاشتند، نام ببریم، بزرگی پرسپولیس را همانطور که آقا افشین گفت باید با جمله «تاریخ، تمدن و افتخار» یاد کرد.

مهدی ترابی درباره ارزشمندترین بازیکنان این تیم اظهار کرد: همه تیم پرسپولیس ارزشمند هستند و بردن نام یک نفر خیلی سخت است. به نظرم وحید امیری و علی علیپور در خط حمله خیلی تلاش کردند و کمک حال تیم بودند.

ترابی با تاکید بر اینکه در تیم پرسپولیس همه با هم تلاش می‌کنیم و با کمک هواداران می‌توانیم موفقیت‌ها را به دست بیاوریم، ادامه داد: این پرسپولیس بود که موجب شد که خوش بدرخشم و امیدوار هستم در ادامه فصل که بازی‌ها برگزار می‌شود، دوباره خوش بدرخشم.

ترابی درباره مرد سال پرسپولیس ابراز کرد: مطمئنا آقا سید(جلال حسینی)؛ ایشان در جمع کردن تیم زحمت کشید و بزرگی کرد. جایگاهی که هستیم با لطف او بوده است.
وی با بیان اینکه جذاب‌ترین قاب سال ۹۸ برای من قهرمانی پرسپولیس بود، خاطرنشان کرد: اولین قهرمانی خودم در لیگ برتر را همراه با پرسپولیس تجربه کردم و از طرف دیگر پرسپولیس توانست در قهرمانی هت‌تریک کند که اتفاق مهمی‌بود.

ترابی درباره تمجید بیشتر بازیکنان پرسپولیس از عملکردش اضافه کرد: شاید به این خاطر بوده که بیشتر از بقیه دیده شدم ولی چنین اتفاقی کار جمعی با کمک کادر فنی، اعضای داخل باشگاه، بازیکنان و … بوده و همه لطف داشتند که اسم من را گفتند.

وی در پاسخ به اینکه ماجرای اعتراض بازیکنان پرسپولیس و پستی که در اینستاگرام منتشر کردید چه بود؟ ابراز کرد: ما می‌دانیم مشکلات مالی وجود دارد ولی چیزی که بچه‌ها را ناراحت می‌کند این است که تلاشی از طرف باشگاه برای حل مشکلات مالی نمی‌بینیم. در این مدت فقط وعده شنیدیم و امیدوارم مشکلات برطرف شود. هواداران پرسپولیس هم بدانند که نهایت تلاش خودمان را برای موفقیت تیم به کار خواهیم گرفت و قهرمانی از آن ماست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید