ترابیان: پرسپولیس به سختی تا فینال لیگ قهرمانان آسیا بالا آمده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا ترابیان پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس به سختی تا فینال لیگ قهرمانان آسیا بالا آمده و رقیبان سرسخت و بزرگی را از پیش رو برداشته است. من به این تیم اعتماد دارم و امیدوارم پس از سال‌ها بتواند شادی بزرگی را برای هواداران عزیز خود به ارمغان آورد. این حق پرسپولیس است که جام را به ایران بیاورد.

رضا ترابیان درخصوص اینکه پرسپولیس برای اینکه در فینال لیگ قهرمانان آسیا از حضور چند بازیکن خود محروم است ترکیب‌های جدیدی را آزمایش می‌کند، اظهار کرد: این یکی از شرایط ویژه و سخت پرسپولیس در لیگ برتر ایران است. متاسفانه چند بازیکن این تیم به دلیل محرومیت نمی‌توانند در فینال آسیا بازی کنند و یحیی گل محمدی مجبور است نفراتی را در ترکیب قرار دهد تا به ارنج قطعی خود برای حضور در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن برسد.

وی در پاسخ به اینکه محرومیت عیسی آل‌کثیر می‌تواند در روند پرسپولیس تاثیر منفی بگذارد؟ ابراز کرد: به هر حال محرومیت این بازیکن بزرگ‌ترین ظلم به پرسپولیس بود و کنفدراسیون فوتبال آسیا محرومیت ناعادلانه‌ای را تصویب کرد. حق این بازیکن که در تمام سال‌های اخیر همان شادی گل را انجام داده است محرومیت ۶ ماهه نبود. آل کثیر مهاجم با کیفیتی است و به طور حتم نبودن او خلا بزرگی برای پرسپولیس محسوب می‌شود.

ترابیان در پاسخ به اینکه مهاجمان دیگر پرسپولیس نتوانستند جای او را پر کنند؟ ابراز کرد: در چند سال اخیر همواره پرسپولیس مهاجمان بزرگی را در اختیار داشته که هر کدام از آنها عنوان آقای گلی لیگ برتر را به دست آورده‌اند. عیسی آل کثیر می‌توانست این روند را ادامه بدهد اما او محروم شد. متاسفانه مشکل گلزنی پرسپولیس در این فصل ادامه داشته است و گل‌محمدی باید فکر اساسی به حال این معضل کند. این مشکل می‌تواند باعث شود تا قرمزها در فینال آسیا به مشکل بخورند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید