تدوین برنامه تیم ملی امید توسط مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا مربی با سابقه در زمینه پایه‌های فوتبال، برنامه امید‌ها را می‌نویسد و پس از آمدن به تهران قرارداد امضا می‌کند.

 چندی قبل خبری از سوی فدراسیون منتشر شد که در آن از همکاری قطعی تیم ملی امید با مهدی مهدوی کیا حاکی بود اما به دلیل اینکه مهدوی کیا عضو آکادمی‌باشگاه هامبورگ آلمان بود و حضورش در ایران باید با مجوز این باشگاه صورت می‌گرفت اعلام رسمی‌سرمربی‌گری او به تاخیر افتاد.

عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مهدوی کیا به طور مفصل با حسن کامرانی‌فر در ارتباط است. او همچنین پیش از ورود به تهران در حال نوشتن برنامه‌‌‌های تیم امید است تا از آبان ماه در بازی‌ها او را در مقام سرمربی امیدها بینیم.

همچنین فدراسیون برنامه بلند مدتی برای نظم و سر و سامان دادن به تیم امید دارد و سعی می‌کند آن را در یک پروژه ده ساله اجرا کند. عزیزی خادم در تلاش است با بهره گرفتن از تجربیات مهدوی کیا و وحید هاشمیان که سال‌ها در فوتبال آلمان که همیشه در بخش پایه‌ها پیشتاز بوده، تحول بزرگی در امیدها ایجاد کند.حال تنها امضای قرارداد با مهدی مهدوی کیا مانده است که پس از ورود او به تهران به ثبت خواهد رسید. در این دوره علاوه بر فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک نیز به امیدها کمک می‌کنند تا طلسم چهل ساله عدم موفقیت این تیم شکسته شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید