تحلیل ورمرزیار از علل شکست استقلال مقابل نساجی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال صادق ورمرزیار در گفت‌وگویی در مورد شکست استقلال مقابل نساجی در ضربات پنالتی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: با توجه به تساوی بازی‌های دو تیم در این فصل، قبل از بازی هم می‌توانستیم پیش‌بینی کنیم استقلال کار سختی مقابل نساجی دارد. البته اگر فرهاد مجیدی از ابتدا با ترکیبی که در وقت‌های اضافی از آن استفاده می‌کرد، تیمش را به زمین می‌فرستاد، کار راحت‌تری مقابل تیم سخت‌کوش نساجی داشت.

14010122000980 Test NewPhotoFree

وی افزود: دیدیم هر چه از جریان بازی گذشت بازیکنان نساجی با توان بیشتری در کارهای دفاعی شرکت می‌کردند و اجازه موقعیت‌سازی به استقلال را در 90 دقیقه ندادند اما در وقت‌های اضافی با توجه به تعویض‌های مجیدی استقلال توانست فوتبال بهتری را به نمایش بگذارد. به هر حال اولین شکست استقلال در ضربات پنالتی رقم خورد و تیم نساجی هم به دنبال کشاندن این مسابقه به این ضربات بود. در نهایت هم به هدف خود رسید و توانست راهی نیمه‌نهایی شود.

14010122001025 Test NewPhotoFree

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه شاگردان فرهاد مجیدی پس از 300 دقیقه برابر نساجی هنوز نتوانستند دروازه این تیم را باز کنند، عنوان کرد:‌ نساجی در تمام دیدارهایی که مقابل استقلال انجام داده تمرکز خوبی روی کارهای دفاعی داشته است و با توجه به بازیکنان فیزیکی و قدرتی که در اختیار دارد سخت به استقلال موقعیت گل داده است. ساکت الهامی‌به دنبال گل نخوردن تیمش برابر استقلال بود و برای رسیدن به این هدف تدابیر خوبی هم به کار گرفت. در جام حذفی احتمال هر اتفاقی وجود دارد و استقلال هم نساجی را دست کم گرفت. به همین دلیل نتوانست برابر این تیم برنده شود.

14010122001043 Test NewPhotoFree

ورمزیار در مورد اینکه آیا شکست در ضربات پنالتی و حذف استقلال از جام حذفی روی عملکرد این تیم در لیگ برتر تأثیر نمی‌گذارد، گفت: استقلال از الان باید این شکست را فراموش کند و با توجه به اینکه زمان زیادی تا آغاز مجدد رقابت‌های لیگ برتر مانده کادر فنی باید بازیکنان را به خوبی از لحاظ روحی و روانی ریکاوری کنند تا حذف از جام حذفی روی عملکرد این تیم در لیگ برتر تأثیرگذار نباشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید