تحلیل مهدی مهدوی کیا از علل حذف تیم امید از آسیا

سرمربی تیم امید ایران، مهدی مهدوی کیا، پس از تساوی یک بر یک بازی تیم‌های زیر ۲۳ سال ازبکستان و  تیم امید ایران و حذف شاگردانش در مرحله گروهی رقابت های قهرمانی آسیا در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود و هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند. اگر از موقعیت‌های مان استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده باشیم‌.

وی درمورد عملکرد ازبکستان و اینکه کدام یک از نفرات حریف بهتر بازی کرد، توضیح داد: در نیمه اول شماره ۲۰ حریف(جیانوف) تیم ما را مقداری اذیت کرد.

سرمربی تیم امید ایران عنوان کرد: با یک تیم جوان به این تورنمنت آمدیم و فکر می‌کنم تاوانش را هم با کنار رفتن از مسابقات پرداختیم. هدف مان رفتن به المپیک است و به همین دلیل با تیم جوانی اینجا آمدیم تا تجربه کسب کنیم و دو سال بعد با همین بازیکنان به المپیک صعود کنیم‌. تیم ما دو سال از تیمهای دیگر کوچک تر بود.

مهدوی کیا اضافه کرد: امشب فوتبال خوبی بازی کردیم و فقط نتیجه خوبی نگرفتیم. در هر سه بازی از حریفان‌مان برتر بودیم. دو مشکل بزرگ داریم که یکی از آنها گل نزدن تیم ما است. دیگری هم مشکل بدنی بازیکنان ما است‌. بسیاری از آنها در لیگ ایران بازی نمی‌کنند‌ و فیکس نیستند. وقتی شرایط بازی حساس می‌شود، باید بدن بازیکنان هم بتواند طبق شرایط مسابقه آمادگی داشته باشد. در هر حال ما با باخت به ترکمنستان تورنمنت را از دست دادیم.

وی درمورد سه تیم هم گروه  تیم امید ایران در این مسابقات، توضیح داد: ازبکستان، تیم جوان و خیلی خوبی بود که فوتبال خیلی خوبی بازی کرد. قطر با برخی بازیکنان باتجربه آمده بود اما در بازی با آنها بهتر از حریف بودیم. ترکمنستان هم با ۲۱ بازیکن باتجربه آمده بود و فکر می‌کنم خیلی خوش شانس بود که از گروه صعود کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید