تحلیل منصوریان از وضعیت تیم صنعت نفت در آستانه دیدار با مس رفسنجان

 در صحبت‌های قبل از بازی صنعت نفت مقابل مس رفسنجان منصوریان سرمربی تیم صنعت نفت اظهار داشت: ما همچنان در همان شرایط بند جیم گیر کردیم، نمی‌خواهم در مورد مسائل مالی اصلا صحبت کنم چون هوادار ما در آبادان دوست دارد که تیمش برایش جانفشانی کند و فردا با تمام وجود می‌رویم و برای هواداران می‌جنگیم. بچه‌های ما هم‌پیمان شدند که بتوانند به‌نحو احسن همه مسائل را مثل هفته گذشته فراموش کنند و داخل زمین بتوانند با بازی خوب، خودشان را سبک و خالی کنند، هرچند می‌دانم مسئولان پخش و پالایش بهترین تصمیم را در آینده مالی ما می‌گیرند و همچنان سر حرف خودم هستم. از مسئولان شهر آبادان و شخص فرماندار جدید آقای عباس‌پور خواهش می‌کنم کمک کنند مصوبه شورای تأمین امضا شود.

وی خاطرنشان کرد: من نمی‌خواهم هر دفعه شرمنده بچه‌های تیم باشم و شرایطی فراهم کنم که بچه‌ها را در شرایط رودربایستی بگذارم، تا اینجای کار هم بچه‌های ما اوج مردانگی را نشان دادند و برای شهر و خانواده‌هایشان می‌جنگند و زمان آن رسیده که به ما کمک کنید تا بتوانیم از این سراشیبی که در آن قرار گرفتیم، نجات پیدا کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: در مجموع از هوادار خوب آبادانی می‌خواهیم فردا دعای خیرشان بدرقه راه‌ ما باشد، بازی بسیار سختی داریم شرایطی نداریم که بخواهیم در مورد مسائل فنی صحبت کنیم ولی قول می‌دهیم با تمام وجود برایشان بجنگیم، من سرمربی و کادر فنی بیرون و بچه‌هایمان داخل زمین و  همچنان هم پای شعارمان که یک نفر برای همه و همه برای آبادان هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید