تحلیل مجیدی از تساوی استقلال و پرسپولیس

پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی، گفت: بسیار بازی خوبی را مشاهده کردیم و قطعا هواداران دو تیم از دیدن این مسابقه لذت بردند. ما شیوه درستی را برای این بازی در نظر گرفتیم و بازیکنانم تمام تلاش خود را کردند.

وی ادامه داد: موقعیت‌های بسیار زیادی برای گلزنی در این دیدار داشتیم اما پرسپولیس از تک موقعیت خود استفاده کرد و به گل رسید. ما هم پس از دریافت گل تغییر سیستم دادیم و به گل رسیدیم. برنده این بازی از نظر من هواداران بودند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ما باید در نیمه اول کار را تمام می‌کرد. داور در نیمه اول یک پنالتی ۱۰۰درصد برای ما نگرفت اما قصد ندارم بیش از این در خصوص داوری صحبت کنم.

وی در خصوص حواشی نیمکت پرسپولیس گفت: در این خصوص باید از خود گل محمدی سوال کنید ولی این اتفاق طبیعی و به خاطر استرس بازی است. این موضوع در مجموع تاثیری روی بازی نداشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال باید تا آخرین هفته برای قهرمانی بجنگد و هیچ راه دیگری نداریم.

مجیدی در خصوص تعویض‌های خود در این مسابقه اظهار داشت: ما اصلا نمی‌خواستیم شکست بخوریم و برای همین در دقایق پایانی کاملا هجومی‌شدیم و این تغییر سیستم ما جواب داد.

وی در خصوص ترکیب دفاعی خود در این مسابقه گفت: من در این مسابقه سه مهاجم را در ترکیب قرار دادم و نمی‌دانم چرا می‌گویید ترکیب من دفاعی بوده است. آماده‌ترین بازیکنانم را در این مسابقه در ترکیب قرار دادم.

مجیدی در خصوص اظهارات رضا درویش و اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شده او با داور در ارتباط است، اظهار داشت: این سوال را از خودشان بپرسید و من نباید نظر بدهم.

وی در خصوص اینکه چرا مهاجمان استقلال از موقعیت‌ها به درستی استفاده نمی‌کنند، گفت: با این سوال کاملا موافقم و شاید این موضوع به من برمی‌گردد و باید این مشکل را برطرف کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما برای دومین بار بود که از یک تیم عقب افتاده بودیم و این نکته مثبت تیم من است. ما نیمه اول بسیار برتر از پرسپولیس بودیم و خلاف جریان بازی گل خوردیم.

وی  ادامه داد: آمار تیم من فوق العاده است و در ۲۲ هفته فقط ۳ گل در جریان بازی دریافت کرده‌ایم. خوشحالم با تغییر سیستم توانستیم در این مسابقه بازنده نباشیم.

مجیدی در پایان برای تمام مردم ایران در سال نو آرزوی سلامتی کرد.

نود و هشتمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال عصر پنجشنبه برگزار شد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید