تحلیل فنونی زاده از باخت پرسپولیس

در مقام تحلیل باخت یک گله  تیم پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک در هفته سوم لیگ برتر مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت پرسپولیس اظهار کرد: تیم جان بازی کردن نداشت. از آن بازی‌هایی بود که اگر بیش‌تر از ۹۰ دقیقه بود، پرسپولیس باز هم جان گل زدن نداشت و در ۹۰ دقیقه هم نتوانست موقعیت جدی داشته باشد.

فنونی‌زاده ادامه داد: لیگ امسال فرسایشی است و با این وضع پرسپولیس نمی‌تواند قهرمان شود. خدا را شکر هواداران در این بازی حضور نداشتند که این نوع بازی را از نزدیک ببینند. پرسپولیس در ۲ بازی از ۴ بازی آخرش شکست خورده و حتی نساجی را هم به سختی برد. این روش بازی، از پرسپولیس قهرمان نمی‌سازد و فقط خود یحیی گل‌محمدی است که می‌تواند مشکل تیم را بفهمد و آن را حل کند. تعویض‌های اشتباهی رخ داد و من نمی‌دانم چرا زمانی که تیم نیاز به گل دارد، مهدی شیری باید داخل زمین شود. بازیکنان هنوز هماهنگ نیستند و همین باعث شده زهر تیم خیلی کم‌تر شود.

فنونی‌زاده در پایان گفت: در لیگ امسال، هفته‌های نخست تاثیرگذار هستند و اکنون ۴ تیم پرسپولیس، استقلال، گل‌گهر سیرجان و سپاهان خود را مدعی نشان داده‌اند. امسال از آن سال‌هایی نیست که بگوییم یک تیم با اختلاف امتیاز قهرمان می‌شود و قهرمان در هفته‌های آخر مشخص خواهد شد. هواداران صبور باشند زیرا که این پرسپولیس بهتر می‌شود و می‌تواند دوباره برای رقیبانش دردسرساز شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید