تحلیل سرمربی تیم ملی فوتسال از بازی مقابل صربستان

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در تحلیلش پیرامون پیروزی 3 بر 2 تیم ملی فوتسال ایران مقابل صربستان در اولین دیدار شاگردانش در جام جهانی لیتوانی، در مصاحبه ای گفت: صربستان تیم بسیار خوبی است که دو بار با برزیل بازی کرده بود. وقتی با تیم‌های بزرگ دنیا بازی کنید، ترس بازیکنان می‌ریزد و بازیکنان صربستان هم «نترس» بازی می‌کردند. ما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم، اما صربستان تیمی فیزیکی و تاکتیک‌پذیر بود و شرایط سختی در بازی پیدا کردیم.

همچنین وی در مورد موقعیت‌های پُرتعداد صربستان پس از اخراج حمید احمدی بیان کرد: زمانی که بازیکن تیم اخراج می‌شود، چنین مشکلاتی به وجود می‌آید. شیرازه تیم به هم ریخت و مجبور شدیم تغییر تاکتیک بدهیم. مطابق برنامه‌ای که داشتیم، چند فرصت گلزنی ایجاد کردیم و می‌توانستیم به گل برسیم. شجری و اسماعیل‌پور موقعیت‌های گلزنی خوبی داشتند. خدا را شکر که این پیروزی دشوار را به دست آوردیم. این برد را به مردم ایران تبریک می‌گویم و آن را به همه کسانی تقدیم می‌کنم که دل‌شان برای فوتسال می‌تپد.

محمد ناظم الشریعه تاکید کرد: صد درصد. دیدار بسیار دشواری داشتیم و پس از این مسابقه، تمرکز ما روی دیدار با آمریکا خواهد بود. پس از بازی با صربستان هم مسابقه آمریکا مقابل آرژانتین را از نزدیک تماشا کردیم.

او همچنین درباره امکانات و هتل اعضای تیم ملی تصریح کرد: شرایط خوبی داریم و مدیران فدراسیون فوتبال در کنارمان هستند. وسایل موردنیاز ما در بخش پزشکی تهیه شده است و عزیزی خادم هم تلفنی به ما تبریک گفت. او امروز (چهارشنبه) به جمع‌مان اضافه خواهد شد. بدنساز و پزشکان تیم ملی خیلی زحمت می‌کشند، اما امکانات هم خیلی مهم است و این امکانات پزشکی به ما کمک کرد که اسماعیل‌پور به بازی رسید. به همین خاطر همیشه روی امکانات تأکید داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید