تحلیل سرمربی تیم فوتبال پیکان از شکست تیمش مقابل پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پیکان، سید مجتبی حسینی پس از شکست 2 بر صفر پیکان مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: اگر در استادیوم آزادی از پرسپولیس گل بد بخورید، بد تنبیه می‌شوید. می‌دانستیم روی کارهای ترکیبی خطرساز می‌شوند اما غافلگیر شدیم. روی این موضوع کار کرده بودیم ولی متأسفانه بازیکن سمت چپ ما غافلگیر شد و گل خوردیم.

وی ادامه داد: در ادامه توانستیم مقداری خودمان را جمع و جور کنیم. پس از اخراج بازیکن پرسپولیس این تیم به عقب رفت و بازی را بست. ما هم تلاش‌مان را کردیم. در شروع نیمه دوم هم روی توپی که اطمینان دارم خطا نبود، داور خطا گرفت و گل دوم را هم بد خوردیم. پس از آن گل هم بار دیگر تلاش کردیم اما توانستند با یک دفاع منطقی و پرتعداد فضاها را بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان عنوان کرد: هرچند پرسپولیس برد را به دست آورد اما بچه‌های ما هم مقابل این تیم خوب تمام تلاش خود را کردند. گل اولی که خوردیم تمام برنامه‌های ما را به هم ریخت.

حسینی درباره اینکه چرا تیمش برابر استقلال و پرسپولیس با وجود یک یار بیشتر داشتن در دقایق زیادی از مسابقه نتوانست گلزنی کند و  آیا دلیل این موضوع مشکل گلزنی پیکان است، پاسخ داد: بسیاری از بازیکنان ما جوان هستند و تجربه بالایی ندارند اما مقابل این تیم‌ها قوی بازی کردند. حتما بازیکنان حریف روی فشار تیم ما مرتکب خطا اخراج شدند. باید از این بچه‌ها حمایت کنیم. بزرگ‌ترین عامل شکست پیکان گلی بود که در شروع بازی خوردیم. با توجه به نتیجه بازی اصفهان می‌دانستیم پرسپولیس در  20 دقیقه ابتدایی خیلی پرفشار و بکوب بازی می‌کند.

وی ادامه داد: تمام هدف ما این بود 30 دقیقه اول را رد کنیم اما متاسفانه در یک غافلگیری این اتفاق افتاد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید