تحلیل سردار آزمون از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه

در نشست خبری پس مسابقه تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه،  سردار آزمون که به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم‌های ملی سوریه و ایران انتخاب شد،  اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و آنچه ما و کادر فنی می‌خواستیم را به خوبی انجام دادیم. سه امتیاز این مسابقه برای ما بسیار مهم بود و خیال‌مان برای صعود به جام جهانی خیلی راحت شد.

وی ادامه داد: البته بازی‌های آینده را تشریفاتی نمی‌بینیم و صد درصد با تمام قوا به زمین خواهیم رفت. به مردم عزیز ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم دل‌شان شاد باشد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد، پیروزی تیم ملی ایران است. وظیفه ما بازیکنان این است که با تمام قوا وارد زمین شویم و این سه امتیاز را هم به مردم عزیز ایران تقدیم می‌کنیم.

آزمون درباره اینکه تیم ملی فوتبال ایران با سه امتیاز دیگر از چهار بازی باقیمانده به جام جهانی صعود خواهد کرد و چه احساسی از این موفقیت دارد، اظهار داشت: فکر می‌کردم یک امتیاز دیگر برای صعود می‌خواهیم! البته همانطور که گفتم، حتی اگر بازی بعدی را هم پیروز شویم، در سایر بازی‌ها نیز با تمام انرژی وارد زمین می‌شویم. وظیفه ما این است که دل مردم‌مان را شاد کنیم. ما 90 دقیقه بازی می‌کنیم و وظیفه داریم کاری کنیم که مردم 90 دقیقه از فوتبال لذت ببرند.

وی در خاتمه تصریح کرد: درباره صعود به جام جهانی هم، این حس دیگری است و امیدوارم این بار از مرحله گروهی صعود کنیم. این توان را داریم و بازیکنان جوان خیلی باتجربه‌ای داریم که می‌توانند مقابل تیم‌های بزرگ بازی کنند. چه من با تیم ملی در جام جهانی باشم یا نباشم، بازیکنان دیگری هستند که خیلی تأثیر گذارند و می‌توانند نتایج را عوض کنند و به دنیا نشان بدهند چه استعدادی دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید