تحلیل حسین بادامکی از وضعیت تیم‌‌‌های پدیده و پرسپولیس

سرپرست پیشین پدیده حسین بادامکی در گفت‌وگوئی درباره وضعیت باشگاه شهر خودرو (پدیده مشهد) پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: تا جایی که من شنیده‌ام گفتند تیم مشکلی ندارد و بنابراین مجبوریم خوش‌بین باشیم. فصل پیش با همه مشکلاتی که وجود داشت فصل را به خوبی تمام کردیم و امسال هم امیدوارم همانطور که آقایان می‌گویند تیم وضعیت خوبی داشته باشد. امیدوارم خدای ناکرده اتفاق بدی رخ ندهد، چون در غیر اینصورت باید خیلی از آقایان به مردم پاسخگو باشند. هم کسانی که تیم را بدون دریافت ضمانت واگذار کرده‌اند و هم کسانی که مسئولیت گرفته‌اند.

او همچنین اشاره کرد: اگر شخصاً حرفی درباره تیم پدیده می‌زنم برای نگرانی است، وگرنه خصومت شخصی با هیچکس ندارم و برای تیم هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

بادامکی به عنوان بازیکن پیشین پرسپولیس راجع به وضعیت این تیم پیش از دیدار با الهلال نیز اظهار کرد: پرسپولیس به جز بازی با استقلال تاجیکستان، بازی رسمی‌نداشته و با این حساب کارش خیلی سخت خواهد بود، چون الهلال در کوران مسابقات است و از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارد.

او ادامه داد: با این وجود پرسپولیس نشان داده است می‌تواند در این مواقع خوب نتیجه بگیرد و شرایط خوبی داشته باشد. کار مقابل الهلال که همیشه تیمی‌مدعی در آسیاست، واقعاً سخت خواهد بود، ولی امیدوارم پرسپولیس بتواند یکبار دیگر از این مرحله به سلامت عبور کند.

همچنین حسین بادامکی گفت: همه این شرایط دست به دست هم می‌دهند تا کار سخت‌تر شود. اتفاقات رخ داده اخیر به نفع پرسپولیس نیست، مخصوصاً برای تیمی‌که در آسیا کار می‌کند. پرسپولیس توانایی شکست دادن الهلال را دارد، اما با این مشکلات کارش سخت‌تر می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید