تحلیل بهتاش فریبا از برد تیم استقلال

بهتاش فریبا در گفت‌وگویی درباره برتری 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: استقلال نسبت به هفته اول با یک تغییر وارد زمین شد و آن هم حضور کوین یامگا بود. در ابتدا گفته بودند یامگا دفاع راست است، اما فرم بازی او به دفاع راست نمی‌خورد و نشان داد وینگر درجه یکی است، بازیکنی که آرام آرام خودش را به دروازه حریف نزدیک می‌کند. یامگا باتجربه بازی کرد و در جاهایی که نیاز به پرس بود یا باید استارت می‌زد، کارش را خوب انجام می‌داد.

فریبا افزود: استقلال برابر ذوب‌آهن خوب بازی کرد، به خصوص خط دفاع تیم. ذوب‌آهن هم بازی خوبی انجام داد و گفته بودم دیدار برابر این تیم راحت نیست. تیم‌های تحت هدایت مهدی تارتار بازی را خوب می‌بندند و در ضد حمله عالی کار می‌کنند. رضا خالقی‌فر در خط حمله ذوب‌آهن نمایش خوبی داشت. در نیمه اول، بازی در اختیار استقلال بود و در نیمه دوم طبیعی بود که ذوب‌آهنی‌ها جلو بکشند.

پیشکسوت استقلال با اشاره به تعویض‌هایی که مربیان انجام دادند، گفت: تشخیص اینکه ذوبی‌ها در حال حمله هستند و یک هافبک کم داریم، تشخیص بسیار درستی از سوی کادر فنی استقلال بود. اضافه کردن سعید مهری که فوتبالش را دوست دارم، تصمیم درستی بود و او توانست 6،7 توپ خوب از بازیکنان ذوب‌آهن بگیرد و تراکم در خط هافبک را بیشتر کند. دو تعویض ذوب‌آهن به سود ما شد، چرا که رستمی‌و خدابنده‌لو خوب کار می‌کردند. میلاد جهانی را اضافه کردند که بازیکن باتجربه‌ای بود. بازی در مجموع فیزیکی بود و سرعت بالایی داشت. وریا غفوری نمایش خوبی داشت، اما در 20 دقیقه پایانی جلو نرفت که تصمیم خوبی بود و دیدیم چقدر توپ از بازیکنان ذوب‌آهن گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید