تحلیل برد گل گهر سیرجان از زبان قلعه نویی

 بعد از برد 2 بر یک تیم گل گهر سیرجان مقابل شهرخودرو، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان در نشست خبری اظهار داشت: دیروز هم گفتم یکی از سخت‌ترین بازی‌های ماست که همانطور هم شد. در رابطه با نیمه اول نباید حرف بزنیم چون فوتبالی نبود و 45 دقیقه وقت گذشت. در نیمه دوم قبل از اینکه حریف به گل برسد بازهم چند موقعیت داشتند که می‌توانستند گلزنی کنند اما بعد از آن با تعویض‌هایی انجام دادیم که توانستیم گل بزنیم و پیروز شویم.

وی افزود: میثاقیان ایثار می‌کند با شرایطی که هست او واقعا زحمت می‌کشد. شهرخودرو خیلی چغر است و خوب بازی می‌کنند اگر در هفته‌های آینده هم همین گونه بازی کنند روندشان بهتر خواهد شد.

قلعه نویی ادامه داد: اگر زمانی که حریف یک بر صفر از ما جلو بود موقعیت تک به تک را گل می کرد و بازی 2 بر صفر می‌شد شرایط فرق می‌کرد اما منادی آن توپ تک به تک را گرفت و ما به بازی برگشتیم و 2 بر یک برنده شدیم. بازیکنان تیم گل گهر سیرجان 20 دقیقه فقط فوتبال بازی کردند. از آنها گلایه دارم. بازی تیم گل گهر سیرجان با سپاهان به تاریخ پیوست و باید به فکر بازی با شهرخودرو می‌بودیم اما فوتبالیست‌های ایرانی اینگونه هستند گاهی یکسال در باد یک برد می‌خوابند و به تیم لطمه می‌زنند اما خدا را شکر برنده شدیم.

وی در مورد فاصله کم مسابقات و برگزاری فشرده بازی ها گفت: وقتی شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است باید تمکین کرد گاهی تبعیض می‌شود که آن فرق دارد اما وقتی وضعیت برای همه تیم‌ها یکسان است باید تمکین کرد. تیمی مثل تیم گل گهر سیرجان که باید چند پرواز برای یک بازی انجام بدهد شرایطش سخت تر می شود اما همه باید تمکین کنیم.
قلعه نویی در مورد اینکه مدعیان لیگ و شرایط تیم خودش که صدرنشین است، گفت: از فردا به فکر بازی با فولاد هستیم هر بازی برای ما یک فینال است. برنامه های هفتگی، کوتاه مدت و یک برنامه هم برای کل لیگ داریم و هفته به هفته جلو می رویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید