تحلیل بازی ایران و لبنان ازنگاه حسین عبدی

درارتباط با تحلیل بازی ایران و لبنان، حسین عبدی بازیکن سابق و یکی از کارشناسان فوتبال اظهار داشت: یک بازی پراسترس و دلهره‌آور را مقابل لبنان تجربه کردیم، روی یک اشتباه گل خوردیم و برای جبران و پیروزی در این بازی هیجان و اضطراب بسیاری را پشت سرگذاشتیم. نوع بازی ما و روند بازی به گونه‌ای پیش رفت که نمی‌توانستیم به دروازه حریف نزدیک شویم و تنها راه برون‌رفت از این بحران اشتباه بازیکنان لبنان بود که خوشبختانه این اتفاق افتاد و سردار آزمون با تیزهوشی خود موفق شد ایران را به بازی برگرداند.

حسین عبدی ادامه داد: کادر فنی تیم ملی باید برای دیدارهایی مثل این که بازی گره می‌خورد فکری اساسی کند. در این دیدار هر ۲ گل ما روی زمین به ثمر رسید و این نشان می‌دهد در سانترها موفق نبودیم. باید نوع بازی خودمان را در چنین دیدارهایی تغییر دهیم و از بازیکنانی مانند مهدی طارمی‌یا مهدی قایدی که ریزنقش بوده و قادرند در گرفتن ضربات ایستگاهی و پنالتی موفق باشند، استفاده کنیم.

کارشناس فوتبال کشورمان، حسین عبدی، تاکید کرد: وحید امیری در وقت‌های اضافه بهترین بازیکن ایران بود و روی هر دو گل ما نقش اساسی داشت اما این شیوه بازی نگران کننده است و از الان باید برای بازی با سوریه چاره‌اندیشی کرد. وقتی به ترکیب تیم دست می‌زنیم، هارمونی و نظم تیم دچار اختلال می‌شود و باید بازیکنانی در کنار هم قرار بگیرند که شناخت خوبی از هم دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید