تحلیل آرش برهانی از علل قهرمانی استقلال

مهاجم اسبق استقلال تهران، آرش برهانی، در رابطه با علل قهرمانی استقلال گفت: استقلال در این فصل می‌دانست چه می‌خواهد و مجموعه تیم، مسئولیت پذیر بودند. ساختار دفاعی تیم خوب بود و استقلال از کادر فنی خوبی بهره برد. به نظر من فرهاد مجیدی خیلی وقت گذاشت و عملکرد موفقی را از خود ثبت کرد. امروز هواداران استقلال با قهرمانی شاد هستند و این به خاطر ساختار مناسبی بود که در تیم ایجاد شد.

وی ادامه داد: در دورانی که ما بازی می‌کردیم ورود به این تیم خیلی سخت بود اما وقتی وارد شدیم، بزرگ‌ترهای تیم بزرگی کرده و کمک می‌کردند تا جوان‌ها زودتر در جو تیم قرار بگیرند. در همان ایام مشکلات مالی هم داشتیم اما همین بزرگترها تیم را جمع می‌کردند و نقش کلیدی در مسایل مختلف داشتند. تعصب عجیبی بین بازیکنان بود و آن‌ها در شرایط سخت حتی به کمک مربی هم می‌رفتند. این شرایط الان هم وجود دارد اما شاید کمی متفاوت شده باشد.

مهاجم اسبق استقلال تهران تصریح کرد: متاسفانه در برخی مواقع شاهد هستیم از سوی باشگاه‌ به هواداران این گونه القا می‌شود که به تیم و باشگاه اجحاف می‌شود و آن‌ها در شرایطی قرار می‌دهیم که درست نیست. از سویی دیگر باشگاه هم فکر می‌کند نماینده هوادار است و باید حرف او را بزند. این مسایل نیاز به مدیریت دارد و نباید جوی را ایجاد کرد که تنش و درگیری به وجود بیاید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید