تحقیر بزرگان در شب فراموش نشدنی- قسمت اول- بایرن مونیخ

تیم بایرن مونیخ که در این فصل و در رقابت‌‌‌های بوندسلیگا و لیگ قهرمانان فوق العاده نتیجه گرفته بود، در جام حذفی آلمان شکست سنگینی را مقابل گلادباخ پذیرفته و خیلی زود با شانس فتح سه گانه خداحافظی کرد.

گلادباخ بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه دو به گل اول خود دست یافت. کنه بعد از یک و دو با امبولو در محوطه جریمه بایرن مونیخ صاحب فرصت شده و با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

در ادامه حملات گلادباخ ادامه یافت و این تیم در دقیقه 15 به گل دوم هم دست یافت. این بار ارسال زمینی هافمن از سمت راست با ضربه محکم بن‌سبعینی همراه بود و برتری تیم میزبان دو برابر شد.

پنج دقیقه بعد این بار لوکاس هرناندز  در محوطه امبولو را متوقف کرد تا گلادباخ صاحب یک ضربه پنالتی شود. بن‌سبعینی پشت توپ قرار گرفته و این فرصت را نیز تبدیل به گل کرد تا گلادباخ در کمال تعجب از حریف نامدار خود تیم بایرن مونیخ  با سه گل پیش افتد. در اواخر نیمه اول و روی ارسال جاشوا کیمیچ بود که لئون گورتزکا بازیکن بایرن مونیخ در زاویه ای دشوار می‌توانست اختلاف را کم کند، اما ضربه او از بالای دروازه گلادباخ به بیرون رفت.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که پاس بلند الودی به امبولو رسید و این بازیکن با ضربه ای زمینی و تماشایی از بین پاهای مانوئل نویر موفق شد گل چهارم تیمش را نیز به ثمر برساند. اما طوفان گلادباخ در ادامه یافت و در دقیقه 57 بود که ارسال بلند نتز به امبولو رسید و او به راحتی موفق به زدن گل پنجم هم شد.

در دقیقه 68 و روی حرکت خوب کینگزلی کومان بود که استانیسیچ تا آستانه زدن گل اول تیم بایرن مونیخ پیش رفت، اما ضربه او دقیق نبود و از دو قدمی‌دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 80 این بار توماس مولر روی ارسال کیمیچ موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما یان سومر ضربه او را به خوبی مهار کرد. در ادامه تلاش بایرن برای کاهش اختلاف بی نتیجه بوده و این تیم با شکست سنگین 0-5 با جام حذفی وداع کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید