تجلیل هاشم پور سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی از موفقیت تیمش

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران عباس هاشم‌پور، پس از بازگشت به ایران  درباره نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات بین قاره‌ای امارات با شکست ۳ بر ۲ مقابل روسیه در فینال مسابقات گفت: جا دارد نایب قهرمانی فوتبال ساحلی را به مردم عزیز ایران تبریک بگوییم. ما هیچ رویدادی را بعد از المپیک ساحلی قطر مسابقات بین قاره‌ای ۲۰۱۹ نداشتیم که با سومی‌و قهرمانی جهان همراه بود.

وی با اشاره به رصد بازیکنان در دل مسابقات لیگ گفت: در این مدت زمان بازیکنان در لیگ ساحلی ایران کار می‌کردند. ما بازیکنان را رصد و دنبال می‌کردیم. ما در مسابقات بین قاره‌ای متوجه شرایط دشوارمان شدیم چرا که فقط سه اردوی داخلی بدون بازی تدارکاتی داشتیم. بازیکنان از نظر فنی فوتبال ساحلی، غیرت و تعصب زبان زد هستند. ما ابر قدرت دنیا هستیم و نشان دادیم نرفتن ما به جام جهانی ۲۰۲۱ غیر قابل باور است.  خودمان هم باور این موضوع را باور نداریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی با اشاره به دیدارش با کاسکو، رئیس کمیته فوتبال ساحلی فیفا گفت: وقتی با رئیس کمیته فوتبال ساحلی صحبت می‌کردم، او بسیار ناراحت بود که تیم ملی در جام جهانی حضور نداشت. او از من می‌پرسید که “چرا در جام جهانی نبودید؟” برای او هم سوال بود. با این بازی‌های درخشان و نایب قهرمانی در جام بین قاره ای نشان دادیم که ابر قدرت هستیم و در آینده این نتایج را تکرار می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی ۲۰۲۱ امارات با شکست ۳ بر ۲ مقابل روسیه، قهرمان جهان نتوانست از عنوان قهرمانی خود در دو دوره گذشته مسابقات دفاع کند. البته شاگردان هاشم‌پور به علت شیوع کرونا و کنار گذاشته شدن از جام جهانی به علت نتایج ادوار گذشته، مدت‌ها از شرایط مسابقه دور بودند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید