تبلیغات محیطی از نظر مدیر عامل باشگاه سپاهان

در حاشیه جلسه رییس فدراسیون فوتبال با مدیران باشگاه‌های لیگ برتری  که روز چهارشنبه برگزار شد، ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان درخصوص مسائل مختلف باشگاه ها،  اظهار داشت: به نظرم یکی از ضروری‌ترین و سازنده‌ترین جلسات بود. همین که رییس فدراسیون و دیگر مسوولان در کنار ما حضور داشتند و نکات را شنیدند، برای پیشبرد اهداف موثر است. بخشی از این جلسه برای صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها بود که از مهم‌ترین رویکردهای راهبردی فوتبال کشور است. مسیر خیلی خوبی با اساتید این حوزه در حال طی شدن است.

ساکت ادامه داد: در سپاهان کمیته مجوز حرفه‌ای را به صورت دائمی‌داریم. برای تهیه مدارک و مستندات از آبان سال گذشته این کمیته را با حضور کارشناسان تشکیل دادیم و هر ماه یک جلسه در این خصوص برگزار کردیم تا نیازها روز به روز برطرف شود. خوشبختانه در نهایت موفق شدیم این مجوز را دریافت کنیم. این کار یک اقدام؛ قدم به قدم است و هر سال باید الزامات آن برطرف شود.

ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعات این جلسه، تبلیغات محیطی بود. سازمان لیگ بر اساس آیین‌نامه رابطه لیگ و باشگاه‌ها عمل می‌کند و اگر قرار است تغییری در فرایندها صورت بگیرد، باید فرآیندهای اداری طی شود. برخی دوستان ایده‌های جدید داشتند اما این باعث نمی‌شود یک روزه همه چیز عوض شود. ما پیشنهاد دادیم یک مجموعه تخصصی از کارشناسان باشگاه‌ها و مسوولان فدراسیون و سازمان لیگ بنشینند و موضوع تبلیغات محیطی را جمع‌بندی کرده و به نقطه‌ای روشن برسانند. البته شرایط اقتصادی، درآمدزایی فوتبال را دچار تنش کرده است. همه باشگاه‌ها باید به صورت منسجم از همدیگر حمایت کنند و درک متقابل از یکدیگر داشته باشند.

ساکت بیان کرد: حق پخش هم یکی دیگر از درآمدهای مهم باشگاه‌ها است که آن را مطالبه می‌کنند اما متاسفانه این کار عملیاتی نشده است. همچنین موضوع پخش اینترنتی وجود دارد. ما در شبکه اختصاصی سپاهان بازی‌های سپاهان را به صورت مرتب پخش می‌کنیم و امیدوارم در حوزه اینترنتی هم یک سری قوانین حمایتی داشته باشیم.

وی گفت: تقدیر ویژه‌ای از کادرفنی تیم ملی داشتیم چرا که ارتباطات خوبی باشگاه‌ها دارند و به همه ورزشگاه‌ها سر می‌زنند. امیدواریم تیم ملی با این کادر بار دیگر صعود به جام جهانی را تجربه کند.

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده مارک ویلموتس گفت: در قرارداد حضور نداشتم و از جزییات آن آگاه نیستم. کسانی که مربوط به این موضوع می‌شوند، پیگیر آن هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید