تاوارس: من در فوتبال ایران رشد کردم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- روی تاوارس مربی دروازه‌بان‌های سپاهان با بیان اینکه فکر نمی‌کنم لیگ ایران دوباره آغاز شود، گفت: در حال حاضر مساله مهم سلامتی خانواده‌های ما و مردم است و این موضوع حتی برای خانواده‌هایی که در مورد فوتبال صحبت می‌کنند هم پوشیده نیست.

تاوارس اظهارکرد: کرونا مشکلات زیادی را در دنیا به وجود آورده، چیزی که الان اهمیت دارد سلامتی آدم‌هاست، این موقعیت خوبی نیست اما باید قوی باشیم و به آینده ایمان داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی به ایران بر می‌گردید؟ ابراز کرد: همیشه باید بگویم از فوتبال ایران ممنون هستم که به من فرصت داد تا کارم را نشان بدهم ودر مورد دروازه‌بان‌هایم باید بگویم این بچه‌ها بهترین هستند؛ همچنین از امیرقلعه‌نویی تشکر می‌کنم که به کارم اعتماد کرد.

مربی دروازه‌بان‌های سپاهان قراردادم با سپاهان اول ژوئن(۱۲خرداد) به پایان می‌رسد و آینده را کسی نمی‌داند و الان در مورد تمرینات ویژه دروازه‌بان‌هایمان اطلاعاتی را به صورت آنلاین جمع آوری می‌کنم و می‌خواهم کارم را ارتقا بدهم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر به فکر برگشت به ایران نیستم چون می‌خواهم در این زمان پر دردسر کنار دختر و همسرم باشمف ادامه داد: کسی نمی‌داند اما من به فصل بعد فکر نمی‌کنم، می‌دانم چه چیزی را برای خودم و حرفه فوتبالم می‌خواهم و قدم به قدم برای رسیدن به اهدافم پیش می‌روم.

تاوارس در پاسخ به اینکه باشگاه نامداری برای جذب او پیشنهاد داده است؟ یادآورشد: در مورد پیشنهادهای پیام چیزی نمی‌دانم چون وارد این مسائل نمی‌شوم. من یک مربی هستم و تمرکزم روی کار داخل زمین و لپ‌تاپم است.

لازم به ذکر است؛ مربی پرتغالی که چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد، توانسته روزهای خوبی را سپری کند. او که اولین بار با تونی اولیویرا به ایران آمد و در تراکتورسازی مربیگری دروازه بان‌ها را برعهده گرفت، با حضور امیر قلعه نویی در تیم تبریزی ماندگار شد.

تاوارس از همان زمان یکی از دستیارهای همیشگی قلعه نویی شد و با این مربی باتجربه به ذوب آهن و بعد سپاهان رفت.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید