تارتار و تحلیل برد ذوب‌آهن برابر تراکتور

پس از اینکه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، ذوب‌آهن با نتیجه یک بر صفر مقابل تراکتور به پیروزی رسید. مهدی تارتار، سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: ما بازی‌ای را بردیم که به سه امتیاز آن با توجه به شرایط هفته‌های اخیرمان نیاز مبرمی‌داشتیم. مزد تلاشمان را به خصوص در نیمه اول گرفتیم. چون در نیمه اول تیم برتر میدان بودیم.

او افزود: در نیمه دوم با توجه به میزبانی تراکتور و شرایطی که در هفته‌های اخیر داشتند، به ما فشار آوردند. حملات تراکتور احساسی بود و ما توانستیم توپ‌های اول و دوم را صاحب شویم و اگر بهتر عمل می‌کردیم، می‌توانستند موقعیت‌های بهتری ایجاد کنیم. متاسفانه قسمت جلوی زمین ما پس از تعویض‌هایی که داشتیم، کارهای ترکیبی خوبی نتوانست انجام دهد.

سرمربی تراکتور ادامه داد: من به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم. آن‌ها در این سرما با تمام وجود بازی کردند. من این برد را به هوادارانی که ذوب‌آهن را با تمام وجود دوست دارند، تقدیم می‌کنم.

تارتار درباره اهمیت برد مقابل تراکتور گفت: ما پنج، شش هفته بود که نبرده بودیم. این برد در ادامه راه به ما کمک می‌کند. تیم ما نزدیک به ۸۰ درصد تغییر کرده است. ما باید نیم فصل را بگذرانیم تا با تقویت تیم، بهتر شویم و به روزهای خوب ذوب‌آهن برگردیم.

او در پایان درباره نحوه بازی‌سازی ذوب‌آهن توضیح داد: فلسفه ما این است که از دفاع بازی‌سازی کنیم. ما در برابر پرسپولیس هم توانستیم مالکیت توپ خوبی داشته باشیم. ما روی این مسئله کار کرده‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید