تارتار: لیگ ما هنوز بلاتکلیف است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه به نظرم هرچه سریع‌تر باید برای ادامه یا لغو مسابقات فوتبال تصمیم بگیرند. المپیک و جام ملت‌های اروپا هم لغو شده‌اند، لیگ ما هنوز بلاتکلیف است، گفت: ما فوتبالی‌ها نیز باید کمک کنیم و تعطیلی مسابقات بهترین تصمیم ممکن است که سازمان لیگ باید هرچه زودتر اعلامش کند.

مهدی تارتار با تاکید بر اینکه از دیدگاه من و دوستانم واقعا باید لیگ را تعطیل کنند چرا که در شرایط حساسی قرارداریم، اظهار کرد: هر تیمی بر اساس لیاقتی که دارد و در جدول قرار گرفته تا همین هفته بیست‌و‌یکم شرایطش مشخص است. به نظرم روی همین موضوع می‌شود تیم ها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور در لیگ قهرمانان معرفی کرد.

تارتار با تاکید بر اینکه واقعیت این است که سلامتی همه انسان‌ها اهمیت دارد و برای ما نیز مهم است که انسان‌ها بویژه خانوادهایمان از این ویروس به سلامت عبور کنند، تصریح کرد: از طرفی حق دو تیم بالایی جدول لیگ یک هم این است که به لیگ برتر صعود کنند و سال بعد لیگ ۱۸ تیمی باشد.

وی با تاکید بر اینکه مشخص است که جان آدم‌ها بیشتر از هر چیزی ارزش دارد. اما الان بلاتکلیفی موجود که همه ما دران قرار گرفته ایم خیلی بد است، ابراز کرد: ما نمی‌دانیم چه کار باید بکنیم، از زمانی که مسابقات لغو شده تمرینات خانگی انجام میدادیم و تمرین آنچنانی صورت نگرفته حالاگر لیگ ادامه یابد شرایط‌مان بد می‌شود.

تارتار با بیان اینکه شما می‌بینید که کل دنیا تحت تاثیر ویروس کرونا هستند و تعطیل شده‌اند اما درباره لیگ ایران تصمیمی نمی‌گیرند، ادامه داد: من در خبرها خواندم که رییس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرده هر تیمی تمرین کند، توبیخ می‌شود. از این رو می‌شنویم که برخی تی‌های دیگر تمرینات خود را آغاز کردند. واقعا نمی‌دانیم تکلیف‌مان چیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید