تارتار: فوتبال واقعا ورزشی خیلی بی‌رحمی‌است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مورد شرایط فنی تیمش مقابل پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: ما از نظر روحی واقعاً دچار مشکل هستیم ولی از نظر فنی مشکلی نداریم.

مهدی تارتار افزود: به بچه‌ها گفتم همه چیز رو فراموش کنم تا بعد از بازی فردا هر تصمیمی‌می‌خواهند بگیرند برای باشگاه قابل احترام است. کادرفنی و بازیکنان هیچ کوتاهی نکردند ما حتی فراتر از آن نتایجی که باشگاه تصورش را می‌کرد نتیجه گرفتیم و سرمان بالاست.

تارتار درباره شرایط ویژه جدول لیگ برتر و حرف و حدیث‌های پیرامون آن گفت: من توضیحی ندارم بدهم.ما سابقه ۱۲، ۱۳ ساله در مربیگری داریم. مهدی تارتار مربی جوانی نیست و مربی شناخته شده‌ای هستیم برای اهالی فوتبال و مردم کشورمان و نیاز به توضیح نیست.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان نصریح کرد: ما برای خودمان و به احترام هواداران و تیم‌هایی که در حال سقوط هستند بازی می‌کنیم. ما فقط می‌خواهیم فوتبال جوانمردانه‌ای را به نمایش بگذاریم.

وی یادآورشد: تشکر ویژه می‌کنم از بازیکنانم با توجه به اینکه چک‌هایی که قرار بود پاس شود ولی بعد از هفت، هشت ماه انتظار پاس نشد. بازیکنان‌مان تصمیم داشتند تمرینات را انجام ندهند ولی به احترام هواداران و تیم‌های در حال سقوط به تمرینات برگشتند و می‌خواهند جوانمردانه بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بیان کرد: فوتبال ورزشی بی‌رحمی‌است و ما دوست نداریم برای تیمی‌این اتفاق را رقم بزنیم ولی فوتبال را با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سرنوشت تیم‌ها دست خودشان و خداست و سعی می‌کنیم با خاطره خوب لیگ را تمام کنیم.

تارتار ادامه داد: اگر انگیزه‌مان از تیم مقابل کمتر‌باشد قطعا دچار مشکل می‌شویم. انتظار داریم از بازیکنان‌مان با انگیزه بالا بازی کنند و آن روح فوتبال جوانمردانه را به نمایش بگذارند و انشاءالله در پایان بازی ما برنده باشیم و امیدواریم پارس جنوبی جم سقوط نکند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید