تارتار: در بازی با پارس جنوبی مسلط به میدان رفتیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی تارتار سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بعد از برتری مقابل پارس جنوبی جم در هفته سی ام گفت: ما از ابتدای بازی مسلط بودیم. تیم پارس جنوبی سعی می‌کرد ما را تحت فشار قرار دهد و به گل برسد.

مهدی تارتار افزود: ما هم با تعویض هایی که کردیم، بازیکنان سرعتی را وارد زمین کردیم. یک گل زدیم و سه، چهار گل دیگر می‌توانستیم بزنیم که کم دقت بودیم. امیدوارم پارس جنوبی هم سال بعد به لیگ برتر برگردد. من خاطرات خوبی از این تیم و شهر و مردمش دارم.

تارتار درباره سقوط تیم سابقش عنوان کرد: برای پارس جنوبی خیلی ناراحت هستم. این پیش بینی را سال گذشته انجام دادم و گفتم تیمی‌که بضاعت نداشته باشد، همین می‌شود.

وی ادامه داد: سال اول و دوم با خود ما پنجم و دوازدهم شد و سال سوم هم سقوط کرد. این داستان برای نفت مسجدسلیمان هم وجود دارد. آقایان مسئول این تیم امسال شخصیتش به همت هوادار، مدیریت و همه دوستانی که زحمت کشیدند، شکل گرفته است، اما سال آینده اینطور نیست.

او تصریح کرد: می‌خواهم از تماشاگران که واقعا نمونه بودند، تشکر کنم. اصحاب رسانه نیز زحمات زیادی کشیدند و از آن‌ها تشکر می‌کنم. هیات مدیره ما نیز افراد سالم و صادقی هستند، اما افسوس که کاری نمی‌توانند انجام دهند. از بالا قانون دست این عزیزان را بسته است.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان یادآورشد: ما خیلی مشکل داشتیم. این دوستان کارمند شرکت نفت هستند و به امید شرکت نفت تیمداری می‌کنند. متاسفانه با قانونی که وضع شده، مشکلات زیادی داشتیم.

تارتار ادامه داد: اگر دلتان برای این مردم می‌سوزد که هیچ چیز به جز این تیم ندارند، پای کار بیایید. من از آقای ظاهری تشکر می‌کنم که همیشه تلفن مرا جواب داد و به ما کمک کرد. امیدوارم نماینده جدید هم بیاید پای کار. مردم رای دادند و انتظار دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید