تابش: از امثال محمود یاوری در ورزش و فوتبال زیاد داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مسعود تابش مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان در خصوص درگذشت محمود یاوری گفت: باید از این بزرگان بیشتر استفاده کرد. امثال محمود یاوری در ورزش و فوتبال زیاد داریم.

مسعود تابش اظهار کرد: باید تا زنده هستند از آنها استفاده کنیم و به یادشان باشیم. اینطور نباشد که وقتی از جمع ما می‌روند فقط تأسف بخوریم و بگوییم ای کاش این کار را می‌کردیم و… او از اساتید بزرگ فوتبال ما بود و شدیدا از این ضایعه بسیار متأسفم.

وی تصریح کرد: خدا استاد یاوری را رحمت کند. متأسفانه او بیش از دو ماه در بیمارستان بستری بود دوران سختی را گذارند و در نهایت به رحمت خدا رفت که ضایعه بسیار بزرگی برای ورزش و فوتبال ما بود.

تابش ابراز کرد: به سهم خودم شدیداً عزادار هستم. فقدان این بزرگ مرد را به جامعه فوتبال و ورزش تسلیت می‌گویم. ای کاش تا زمانی که این بزرگان زنده هستند به یادشان و مراقبشان باشیم و به آنها احترام بگذاریم. ای کاش بیشتر از محمود یاوری استفاده می‌کردیم. من به خانواده و نزدیکان ایشان تسلیت می‌گویم.

وی در مورد ریشه مشترک با مرحوم یاوری که هر دو در باشگاه شاهین فعالیت داشتند عنوان کرد: بله، شروع کارم از سن ۱۵-۱۴ سالگی در باشگاه شاهین بود. با دعوت زنده یاد محمود حریری که از اساتید و نوادر ورزشی ما و معلم ورزش من هم بود به شاهین رفتم. به عنوان بازیکن سه سال در شاهین بازی کردم و بعد شاهین به سپاهان تغییر نام داد.

تابش در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: بعداز آن نیز به مدت نیم قرن به عنوان بازیکن، کاپیتان، مربی، مدیرعامل و صاحب امتیاز سپاهان فعالیت کردم. افتخار می‌کنم که از فرهنگ والای شاهین هستم. من و استاد یاوری هر دو از یک ریشه و از مکتب شاهین هستیم که این موضوع همیشه باعث افتخار من است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید