بیگی: سعادتمند باید در حفظ مهره‌های کلیدی اهتمام ورزد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص نقل و انتقالات آبی پوشان گفت: آقای سعادتمند باید در حفظ مهره‌های کلیدی اهتمام ورزد و در چنین آوردگاهی که به آن نقل و انتقالات می‌گویند هنر مدیریتی‌اش را نشان دهد.

سعید بیگی با بیان اینکه حفظ استخوانبندی اصلی ترین وظیفه مدیرعامل است، تصریح کرد: وظیفه اعضا و رییس هیات مدیره مذاکره مستقیم با بازیکن نیست و آنها باید بستر مناسب برای این کار تهیه کنند.

ببگی به مشکلات استقلال اشاره کرد و افزود: بحران در استقلال به اوج خود نزدیک می‌شود و هواداران خشمگین این تیم که بعد از فینال جام حذفی آرامش خود را از دست داده‌اند، اعتراضات خود را از فضای مجازی به سطح خیابان‌های اطراف باشگاه رسانده‌اند و در این میان مدیران این باشگاه نیز مورد هجمه قرار می‌گیرند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: همیشه در این مقطع برای استقلال حاشیه درست می‌شود تا اسکلت تیم حفظ نشود و متاسفانه یکسری هواداران و افراد شاغل در فضای مجازی هم آدرس اشتباه می‌روند.

او یادآورشد: به عنوان مثال برخی‌ها در این اتفاقات پای رییس هیات مدیره را میان می‌کشند که واقعا من نمی‌دانم نقش آقای خلیل زاده در شکست استقلال در فینال جام حذفی و دیگر اتفاقات چیست.

وی در خصوص نیمکت داغ و پر خبر آبی پوشان بیان داشت: در این شرایط فکر می‌کنم بهترین گزینه برای هدایت تیم در لیگ قهرمانان آسیا مجید نامجو مطلق باشد. اما همانطور که همه می‌گویند، برای فصل بعد این تیم نمی‌تواند با گزینه ایرانی به میدان برود چون متاسفانه گزینه ایرانی که ظرفیت قهرمان کردن استقلال را داشته باشد نیست.

بیگی بیان داشت: به طور کلی هیات مدیره نقش راهبردی دارد نه اجرایی و به نظر می‌رسد هیات مدیره استقلال هم وظایف ذاتی و سازمانی‌اش را انجام داده باشد. هواداران استقلال باید ریشه یابی کنند و ببینند در این سالهای اخیر چه اتفاقات مشابهی در استقلال افتاده و عوامل اصلی پشت پرده این اتفاقات در تیم کدام هستند و به اشتباه پای افراد دیگر را وسط نکشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید