بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب با ۲۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد

سرویس فرهنگی و هنری پایگاه خبری صدای معتمد -معرفی، پخش و توزیع مداد آبی با ۲۰ درصد تخفیف بیش از۳۰۰ عنوان کتاب کودک و نوجوان را در هفته‌ی ملی کودک به فروش می‌رساند.

سمیرا رستگارپور مدیر داخلی موسسه مداد آبی با بیان این موضوع که در راستای علاقه مندی در مخاطبان برای کتابخوانی این اقدام صورت گرفته است،  اظهار داشت: «پخش تخصصی مداد آبی فرصتی فراهم آورده که علاقه‌مندان پس از مطالعه‌ی معرفی کتابها در کانال اقدام به خریداری کتاب‌هایی از ناشران مختلف بکنند.

کتابهای متعددی با موضوعات مختلف برای این اقدام، درحال معرفی هستند که بر همین اساس، در این معرفی‌ها گروه سنی و ویژگی هر کتاب قید شده تا انتخاب برای خانواده‌ها راحت‌تر باشد. هوپا، پیک ادبیات، زرافه، مبتکران و… برخی از این ناشران‌اند.»

رستگارپور در ادامه نیز  با تاکید بر ارائه تخفیف به ۳۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه هفته ملی، گفت: «ما ۱۰۰۰ کتاب را توزیع و پخش می‌کنیم اما در نمایشگاه هفته ملی کودک تنها بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب را به فروش می‌رسانیم. هر کتاب با ۲۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.»

گفتنی است که نشریات قلک و فرفره نیز از سوی این غرفه به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

نمایشگاه هفته ملی که از ۱۵ مهر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران آغاز شده تا ۲۱ مهر ادامه دارد.

در پایان نیز لازم به ذکر است که افراد و خانواده هایی که تمایل به خرید و استفاده از این عناوین را دارند می‌توانند با مراجعه به کانال مداد آبی به نشانی medad_aabi@ می‌توانند نسبت به خرید تلفنی این آثار هم اقدام کنند.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید