بیرانوند: گرفتن پنالتی رونالدو اتفاق مهمی‌برای ایران بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس گفت: گرفتن پنالتی رونالدو، اتفاق بزرگی نه فقط برای من، بلکه برای تمام مردم ایران و کشورم بود. فکر می‌کنم در هر رشته ورزشی یک اتفاق بزرگ می‌اُفتد و در فوتبال، این مهم را شاهد بودیم.

علیرضا بیرانوند افزود: بعد از گلِ خداداد عزیزی مقابل استرالیا و صعودمان به جام جهانی ۱۹۹۸، گرفتن پنالتی رونالدو مهم‌ترین اتفاق فوتبال ایران محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: من فقط گرفتن پنالتی رونالدو را اتفاق بزرگی برای شخص خودم نمی‌دانم، بلکه جام جهانی روسیه را اتفاق مهمی‌برای خود و تیم ملی می‌بینم چون برای نخستین بار، اولین برد تاریخ را مقابل مراکش به دست آوردیم و کمترین گل خورده را در تاریخ ادوار جام جهانی داشتیم.

وی اضافه کرد: گرفتن پنالتی رونالدو برای کشورم و در جام جهانی اتفاق افتاد، اما صحنه مهار ضربه سر ژاوی در لیگ قهرمانان آسیا برای هواداران پرسپولیس بود و یک خاطره به یادماندنی ثبت شد.

این ورزشکار باتاکید بر اینکه علیرضا بیرانوند نیازی به مجسمه ندارد، خاطرنشان کرد: اتفاقی برای من افتاده که تا به حال در هیچ مصاحبه تلویزیونی آن را نگفتم، اما یک شرکت بزرگ در حال ساخت فیلم زندگی‌نامه من است و فکر می‌کنم اتفاق خیلی بزرگی برای جوانان می‌اُفتد.

وی در پاسخ به اینکه آیا به ترانسفر به باشگاه بهتری هم در سالهای آینده فکر می‌کند، توضیح داد: قطعا همین مسئله در ذهن من است چرا که من در ایران خیلی زحمت می‌کشیدم و می‌توانستم دو سال پیش از پرسپولیس جدا شوم اما پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود و من ماندم؛ یکی از آرزوهای من قهرمانی در آسیا با پرسپولیس بود که متاسفانه نشد.

بیرانوند افزود: من قول حضور ۱۰ ساله در تیم داده بودم، چهار سال درخشان را گذراندم و فکر می‌کنم خواست خود هواداران هم بود که من برای پیشرفت به اروپا بروم و الان هم امید من این است که بتوانم دل آنها را به دست بیاورم و آنها را از موفقیت‌‌‌های به دست آمده جدید شاد کنم. رفتن من به بلژیک در واقع به عنوان قلب اروپا، برای این است که بتوانم به تیم‌‌‌های بزرگ‌تر نیز برسم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید