بیرانوند: کادر فنی تیم ملی در قطر کار خیلی سختی دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بدون شک ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ حضور خواهد داشت و قطر باید منتظر ما باشد. اگر قرار است ۴ تیم به جام جهانی بروند یکی از آن چهار تیم، تیم ملی فوتبال ایران است.

علیرضا بیرانوند با بیان اینکه ایران قدرتی است که سالهای سال نشان داده موفق بوده و در حال رشد است، اظهار کرد: ۴ بازی سخت داریم و دو بازی از آن ۴ بازی بسیار حیاتی و حساس است.

وی ادامه داد: امیدوارم با کمک هواداران بتوانیم موفق باشیم و دل مردم را شاد کنیم. اما اگر کرونا تا سال دیگر باشد باید تلاش بیشتر کنیم و با دعای خیر مردم صعود کنیم. امیدوارم به عنوان تیم اول صعود کنیم.

بیرانوند در پاسخ به اینکه وضعیت تیم ملی و شرایط حضورمان در رقابتهای جام جهانی را چطور ارزیابی می‌کنید؟ ابراز کرد: کادر فنی کار خیلی سختی دارد تا تیم ایده آل خود را انتخاب و بچیند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دوست داشتیم برای شهریور ماه دو بازی دوستانه در روزهای فیفا برگزار کنیم که فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای از لغو بازیهای “فیفا دی “خبر داد و این شرایط را سخت کرده است.

او ادامه داد: دوری ما از لحاظ تیم بودن باعث خواهد شد تا مسیر سختی را طی کنیم و به خواسته خود که همانا حضور در جام جهانی است برسیم. مطمئنم طبق صحبتهایی که با اسکوچیچ داشتم، ایده‌‌‌های خوبی برای تیم ملی دارد و بدون شک اتفاقات خوبی برای تیم ملی فوتبال ایران خواهد افتاد.

بیرانوند گفت: او دوست دارد به تیم ملی فوتبال ایران کمک کند و تیم بزرگی بسازد که مردم به آن افتخار کنند. مانند تیم ملی در زمان کی روش. امیدوارم در اردوی مهرماه تیم ملی بچه‌ها را ببینیم و دل مردم ایران را شاد کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید