بیرانوند: من را هواداران پرسپولیس بزرگ کرده‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا بیرانوند دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: به هواداران این قهرمانی را تبریک می‌گویم. این حق هواداران بود. شاید این اتفاق تا سال‌ها برای تیمی‌رخ ندهد و خداراشکر می‌کنم که سهم کوچکی در رقم خوردن این اتفاق دارم.

علیرضا بیرانوند با بیان اینکه از هواداران می‌خواهم به باشگاه کمک و از آقای گل‌محمدی در پرسپولیس حمایت کنند، اظهار کرد: من او را درک می‌کنم، چون می‌دانم دستش چقدر خالی است.

بیرانوند در ادامه انتقاداتش از رسول‌پناه گفت: من را هواداران پرسپولیس بزرگ کرده‌اند ولی بدانند کسانی در باشگاه هستند که سال دیگر باعث ضربه خوردن تیم می‌شوند. باشگاه آنتورپ به شما نامه زده که اگر نمی‌توانید بیرانوند را به دلیل مسائل کرونا به ما بدهید او می‌تواند تا پایان مسابقات لیگ و آسیا در پرسپولیس باشد ولی حقوقش را شما باید بدهید.

وی ادامه داد: من گفتم به قراردادم با باشگاه پرسپولیس پایبند هستم و به آنها (باشگاه آنتورپ) می‌گویم که پرسپولیس حقوق ۵۰ هزار یورویی من را داده است اما شما برای پولی که نیاز داشتید قبول نکردید و من را به بلژیک فرستادید و الان قرارداد من را کم کردید.

او راجع به حرف و حدیث‌هایی که پیرامون اضافه شدن متمم به قراردادش مطرح است، گفت: بعد از این انتقال و به دلیل اینکه می‌خواستم نیم فصل بروم و این کار را نکردم، انصاری‌فرد گفت از خودم به عنوان مدیرعامل این متمم را اضافه می‌کنم، چون لطف کردی و ۷۰۰ هزار دلار پول برای باشگاه آوردی.

بیرانوند خاطرنشان کرد: در حق من کم لطفی و بی‌احترامی‌کردند. می‌دانستم اگر به آنتورپ بروم شما پول من را نمی‌دهید. شما که از این انتقال پول گرفتید چرا از قرارداد من کم می‌کنید؟ به عنوان هوادار می‌گویم شما اعلام کردید مهدی ترابی به خاطر خانواده‌اش فسخ کرده، مگر او بازیکن خارجی است که برای ماندن در تهران مشکل خانوادگی دارد؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید