بیرانوند: دلم برای هواداران ایرانی تنگ می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:من دوست دارم لیگ برگزار شود، اما هر تصمیمی‌که قرار است بگیرند باید زودتر اتخاذ شود وفکر می‌کنم بتوانند لیگ را از ۲۵ اردیبهشت به بعد آغاز کنند.

علیرضا بیرانوند افزود: برای اینکه به بدن بازیکنان فشار نیاید باید تمرینات پشت در‌های بسته برگزار شود و فکر می‌کنم که هر تیمی‌حداقل دو هفته زمان برای بدنسازی نیاز دارد و باید دو بازی دوستانه هم انجام دهد تا بازیکنان به شرایط بازی برسند.

بیرانوند با بیان اینکه شنیدم که تا ۳۱ فروردین هیچ تیمی‌اجازه تمرین کردن ندارد، اما امیدوارم شرایطی اتخاذ شود که این فرصت به تیم‌ها داده شده تا آن‌ها بتوانند تمرینات خود را آغاز کنند، ادامه داد: ما برای اینکه به اینجا برسیم تمرینات و تلاش زیادی انجام دادیم.

وی درخصوص اینکه برخی هواداران پرسپولیس هم باید مانند لیورپول به عنوان قهرمانی ایران معرفی شود، افزود: باید در نظر داشته باشید که لیورپول ۲۳ امتیاز اختلاف دارد و اگر دو بازی آینده اش را ببرد خود به خود قهرمان است، اما شرایط بازی در ایران سخت‌تر است.

بیرانوند تصریح کرد: شاید اگر فقط چهار بازی تا پایان لیگ باقی مانده بود کسی نمی‌توانست حرف بزند، اما به نظرم هواداران همه تیم‌ها دوست دارند که بازی‌ها انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم که بازی‌های لیگ برگزار شود تا بدون حرف و حدیث بتوانیم و قهرمان شویم و برای چهارمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببریم همچنین فکر می‌کنم اگر این اتفاق رخ بدهد دیگر هیچ تیمی‌نمی‌تواند این کار را تکرار کند.

بیرانوند درباره نگرانی از تکرار اتفاقات قبلی گفت: تا سوار هواپیما نشوم مطمئن نمیشوم که مشکلات حل شده و قرار است سرانجام به سوی بلژیک بروم.

او درباره تیم پرسپولیس هم افزود: دلم برای بازیکنان، هواداران و تیمم تنگ می‌شود چرا که در این چهار سال حضورم، برایم سنگ تمام گذاشتند؛ بیش از ۱۰۰ کلین شیت من ثمره آن انرژی است که از حمایت هواداران گرفتم. الان هم که در حال ترک ایران هستم، امیدوارم بتوانم در تیم جدیدم بدرخشم و افتخارآفرین برای مردم ایران و هواداران پرسپولیس باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید