بیرانوند: بعد از رفتن برانکو پرسپولیس انسجام خود را حفظ کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دروازه بان تیم ملی ایران  در جام جهانی2018 گفت: همه می‌گفتند پرسپولیس سال دوم دیگر قهرمان نمی‌شود، بعد گفتند سال سوم نمی‌شود اما بعضی تیم‌ها هستند انسجامشان را از دست نمی‌دهند. اما ممکن است انگیزه را از دست بدهند، این در بازیکنان و مربی هم وجود دارد. ممکن است بازیکنان جدا شوند یا مربیان فکر کنند که الان نیاز است جدا شوند و در اوج بروند.

علیرضا بیرانوند افزود: الان بازیکنان پرسپولیس را نگاه کنید، ما وقتی با آقای برانکو سه سال قهرمان شدیم ایشان رفت اما تیم انسجام را حفظ کرد و توانست قهرمانی چهارم را هم کسب کند. بعضی بازیکنان هم حس می‌کنند اگر در تیم بمانند و تیم قهرمان نشود، آن چهار سال موفقیت زیر سوال می‌رود. در این زمینه باشگاه باید ورود کند و قبل از پایان فصل، با بازیکنان قرارداد بلندمدت ببندد.

وی ادامه داد: باشگاه قطعا می‌داند که بازیکن چه موقع می‌خواهد جدا شود و می‌تواند جلوی آن را بگیرد. مثلا ترابی از سه ماه پیش می‌گفت که می‌خواهم بروم و این را در رسانه‌ها هم گفته بود. آن زمان پرسپولیس هنوز بازی داشت و می‌توانست جلوی رفتن مهدی ترابی را بگیرد، یا جلوی دیگر بازیکنان را. باشگاه خیلی می‌تواند به انسجام تیمی‌کمک کند.

بیرانوند در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دلتنگی نسبت به ایران گفت: دلم برای هواداران خیلی تنگ شده، 4 ماهی است که به کشور بلژیک آمده ام و فکر می‌کنم اولین باری است که با مردم صحبت می‌کنم. شرایط من اینجا خوب است، من دو ماه دیرتر به کشور بلژیک و تمرینات اضافه شدم و حتی بازی اول لیگ را هم در قرنطینه بودم و نتوانستم با تیم تمرین کنم.

بیرانوند افزود: خدا را شکر از هفته دوم با تمرینات خوبی که داشتم، نظر کادرفنی را جلب کردم و به فهرست نهایی صعود کردم. در هفته 5-6 قرار بود فیکس شوم که مصدومیت پیش آمد. من 6-7 سالی در ایران بازی می‌کردم و این اولین مصدومیت من بود، فکر می‌کنم دلیلش حرفه ای بودن تمرینات است. من اینجا انقدر سخت تمرین کردم که همسترینگم 4 سانتی متر پاره شد. آن موقع اولین اردوی تیم ملی هم بود که از دست دادم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید