بیانی: مشخص نیست با اموال باشگاه استقلال چه کرده‌اند!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهرخ بیانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به فرا رسیدن اولین قهرمانی استقلال در آسیا گفت: از دیدگاه بنده تاریخ را نمی‌توان تغییر داد اما برخی‌ها دنبال تحریف تاریخ هستند آنها باید فراموش نکنند ما دومین قهرمانی را آوردیم و سال بعد نیز نایب قهرمان آسیا شدیم این چیزی نیست که به راحتی فراموش شود.

شاهرخ بیانی با اشاره به اینکه در سال ۵۶ با استقلالی قرارداد بستم که همه چیز داشت، افزود: از زمین‌های مختلف تا داشتن باشگاه‌ در نقاط مختلف تهران حتی به یاد دارم باشگاه استقلال در ونک رستوران داشت و به بازیکنان گفته بودند شما می‌توانید مجانی به رستوران بروید و این بسیار خوب بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال همچنین ادامه داد: در جایی از زبان هاشمی‌طبا شنیدم که گفته تاج تمام شده است، در صورتی که نام تاج تغییر کرده و استقلال شده است وبازیکنانی چون حسن روشن و علی جباری برای تاج بازی می‌کردند آیا آنها نیز تمام شده‌اند؟

وی با تاکید بر اینکه اکنون مشخص نیست با اموال باشگاه استقلال چه کرده‌اند و کجاست؟ مدیران باشگاه باید پیگیر اموال باشگاه باشند، تصریح کرد: امیدوارم تیم‌های دیگر نیز بتوانند به این عنوان دست پیدا کنند اما هر سال شرایط سخت‌تر می‌شود و تیم‌های ما ضعیف‌تر؛با وجود اینکه بازیکنان خوبی در ایران داریم اما فقط هزینه کرده و حرفه‌ای فکر نمی‌کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درخصوصی ادامه یا تعطیلی لیگ ابراز کرد: ما نباید همه چیز را شوخی بگیریم، ویروس کرونا مرموز است و نباید فعلا مسابقات را برگزار کرد، اگر این کار را انجام دهیم شاهد فاجعه بزرگی در تاریح فوتبال خواهیم بود.

بیانی در پایان نیز یادآورشد: اگر قرار باشد لیگ را ادامه دهند بابد بدون تماشاگر برگزار کنند که در این شرایط نه بازیکنان‌ انگیزه دارند نه هواداران. از طرفی، خود بازیکنان نیز در معرض بیماری قرار دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید