بیانی: مدیریت استقلال در این مدت فرصت‌ها را از دست داده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهرخ بیانی کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: مدیریت استقلال در این مدت فرصت‌ها را از دست داده و رقیب هم از این شرایط نهایت استفاده را برده است.

شاهرخ بیانی افزود: یادم است تیم حریف رفت از یک تیم دیگر مربی آورد و الان استفاده اش را می‌برد. چرا ما از این کارها نکنیم؟ من نمی‌خواهم بگویم چه کسی مربی استقلال شود چون یک عده باز هم شروع به انتقاد می‌کنند ول الان گزینه ایرانی مناسبی برای استقلال نیست.

وی تاکید کرد: امیر قلعه نویی از همه گزینه‌‌‌های ایرانی برای استقلال مناسب تر است چون تجربه دارد ولی آیا می‌گذارند او به استقلال بیاید؟در این بین فقط هوادار استقلال ضربه خورده که فقط ناکامی‌را تجربه کرده است.

بیانی خاطرنشان کرد: استقلال درگیر شخص پرستی و فضای مجازی شده و یک عده هم در این فضا شخصیت استقلال و استقلالی را پایین آورده اند.این حرف دل من است. برخی فیلمها و اظهارنظرها در فضای مجازی را می‌بینم ناراحت می‌شوم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال ابراز کرد: کسی که بازیکن استقلال بوده چرا باید در فضای مجازی از خود فیلم منتشر کند و برای حریف کری بخواند؟ آیا این کار درست است؟

او ادامه داد: الان باشگاه استقلال فرصت را از دست داده و باید فکری به حال سرمربی تیم کند. سرمربی که حل شد باید به فکر پنجره بسته باشند که مشکل حل شود. اگر پول شفر را ندهند فردا ممکن است از این تیم امتیاز هم کسر شود. استقلال علاوه بر اینکه مشکلات متعددی دارد مشکل فنی هم دارد که باید همه اینها موشکافی شود.

بیانی افزود: وقتی ما سکوت می‌کنیم یک عده می‌گویند پیشکسوت استقلال ساکت است اما آنها که چنین ادعایی دارند باید بدانند خودشان کاری کردند پیشکسوتان استقلال ساکت باشند و حرفی نزنند. وقتی من حرف حق بزنم و توهین بشنوم پس سکوت کنم بهتر است.پیروز قربانی حرف حق می‌زند، به او توهین می‌کنند، جواد زرینچه صحبت می‌کند به او فحش می‌دهند، آیا این کارها درست است؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید