بیانی: فوتبال آبادان همیشه برای استقلال دردسرساز بوده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهین بیانی کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال در مورد دیدار دوشنبه هفته آینده استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: فوتبال آبادان همیشه برای استقلال دردسرساز بوده، آنها به تهران می‌آیند تا امتیاز لازم را کسب کنند. به طور حتم در این چند روز باقیمانده نفرات استقلال را آنالیز خواهند کرد تا بتوانند از نقاط ضعف استفاده کرده و به گل دست پیدا کنند. حالا فکری و همکارانش باید تدابیر خوبی بیندیشند تا استقلال بتواند این دیدار را با موفقیت به پایان برساند.

شاهین بیانی در خصوص تساوی استقلال برابر پیکان از هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: وقتی که زمین از کیفیت خوبی برخوردار نباشد به طور حتم بازیکنان هم نمی‌توانند تمام داشته‌هایشان را در زمین پیاده کنند و مجبور هستند بیشتر به توپ‌های هوایی روی بیاورند و این از کیفیت بازی و حرکت رو به جلوی تیم‌ها کم می‌کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال دو امتیاز را به راحتی از دست داد و رده دوم جدول را به حریف دیرینه اش پرسپولیس واگذار کرد. فکری باید تدابیر بهتری برای پیروزی در بازی‌های آینده بیندیشد، در غیر این صورت امتیاز از دست دادن‌ها ادامه پیدا خواهد کرد و در پایان فصل آبی پوشان باید حسرت بخورند که یک جام دیگر را از دست داده‌اند.

بیانی یادآورشد: از نظر من دلیل اصلی این تساوی کیفیت بسیار بد زمین بود. با اینکه آبی پوشان نسبت به این موضوع به سازمان لیگ اعتراض کرده بودند اما نمی‌دانم چه اصراری بود که این بازی حتماً در این ورزشگاه و با این زمین نامناسب انجام بگیرد.

بیانی در مورد ترکیب آبی پوشان هم گفت: استقلال به یک بازیساز در میانه زمین نیاز دارد. روزی که مهدی پور را آبی پوشان جذب کردند همه اعتقاد داشند او می‌تواند مهاجمان استقلال را تغذیه کرده تا آنها بتوانند گل زنی کنند اما با گذشت چهار هفته هنوز خبری از مهدی پور نیست و نمی‌دانم چرا نه از او، نه از بابک مرادی و نه بازیکنان دیگر استفاده نمی‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید