بیانی: بازیکنان برای مسابقات آماده نیستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهین بیانی کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال در خصوص احتمال مصدومیت بازیکنان در مسابقات عنوان کرد: در استقلال که مصدومیت‌ها اتفاق افتاده و حتی پرسپولیس هم انصاری را از دست داد.

شاهین بیانی اظهارکرد: طبیعی است در کوران مسابقات باز هم تبعاتی گریبانگیر بازیکنان شود و همین که مسئولان برگزاری مسابقات برای تیم‌ها ۵ تعویض در نظر گرفته‌اند خودش نشاندهنده این است که بازیکنان آماده نیستند.

بیانی تصریح کرد: جدای از نتیجه اینکه یک مربی همه نفراتش را در اختیار نداشته باشد طبیعتا کار برایش سخت است. تاکید می‌کنم امیدوار هستم که به خاطر ویروس کرونا بازیکنی را از دست ندهیم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال یادآورشد: آقای مجیدی هم آنقدر باهوش و زرنگ است که نقاط ضعف تیمش را می‌شناسد و از بازیکنانی که روی نیمکت دارد، استفاده خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دیگر نمی‌شود بازیکن خارجی جذب کرد سرمربی استقلال باید به فکر این باشد که از بازیکنان داخلی تیمش بهترین استفاده را ببرد و آنها را برای فصل آینده مهیا کند.

بیانی اضافه کرد: من امیدوارم مجیدی در همین بازی با فولاد نقاط ضعف و قوت تیمش را شناسایی کند و از حالا به فکر سال آینده باشد.به هر حال استقلال باید برای سال بعد تیم خوبی جمع کند و این بهترین فرصت برای سرمربی تیم است که بداند تیمش چه مشکلاتی دارد.

این ورزشکار ادامه داد: از نظر من هم استقلال و هم فولاد نمی‌توانند نسبت به قبل از تعطیلات آماده‌تر باشند و مطمئنا آن شرایط پیش از تعطیلی بازی‌ها را ندارند. کما اینکه در بازی‌های تدارکاتی هم بازی‌های تیم‌ها چنگی به دل نزده است.

وی ابراز کرد: در درجه اول تیم‌ها باید وارد زمین شوند تا آنها را مورد ارزیابی قرار دهند. در این مدت تمرین‌ها وقفه داشت و منظم نبود. به همین دلیل نمی‌دانیم بازیکنان در چه وضعیت بدنی قرار دارند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: امیدوارم همه تیم‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و اتفاقی هم برای کسی نیفتد چون اگر خدای نکرده بازیکنی کرونا بگیرد غیرقابل جبران خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید