بیانیه تند استقلال علیه میلیچ: زیربار باج‌خواهی نرفتیم

باشگاه استقلال واکنش تندی به سفر ناگهانی مدافع تیم فوتبال این باشگاه نشان داد و اقدام این بازیکن کروات را نوعی باج‌خواهی دانست.

به گزارش تابناک ورزشی، هروویه میلیچ شب گذشته (چهارشنبه) ایران را ترک کرد که باشگاه استقلال درخصوص این اتفاق، توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد:

1- هروویه میلیچ مدافع هافبک کروات تیم استقلال رقمی‌از باشگاه طلب دارد و در عین حال، ارقام غیرمتعارف و غیر قابل قبولی را به عنوان خسارت دیرکرد مطالبه کرده است.

2- در هفته‌های اخیر تلاش زیادی شد تا با مدیر برنامه‌های میلیچ توافق صورت بگیرد، ولی تقاضای غیر متعارف برای سود دیرکرد دریافت اصل پول از سوی این بازیکن، مانع از پیشرفت در مذاکرات شد و عملاً یک بن‌بست در اینجا شکل گرفت. نکته قابل توجه بعدی این است که وکیل میلیچ و رادوشویچ یک نفر هستند و سناریویی که برای دروازه‌بان پرسپولیس و تمدید قرارداد سه ساله‌اش در جریان بود، در استقلال هم در حال اجرا بود.

3- با درخواست میلیچ، باشگاه استقلال دو روز پیش مجوز اقامت و ویزای کار او را تا اواسط شهریور تمدید کرد و اینکه او به یکباره ایران را ترک کرده، هم مسبوق به سابقه است و هم در نوع خود جالب توجه است.

4- باشگاه استقلال در تمدید یا عقد قراردادها، تنها منافع بلند مدت باشگاه را در نظر می‌گیرد و زیر بار خواسته‌های غیر قانونی، غیرمتعارف و باج‌خواهی نخواهد رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید