بیات: مرا به عنوان مالک باشگاه سپیدرود قبول ندارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت درخواستش را درباره امضای توافق نامه بین طرفین قبول نکرده و مدعی شده کیومرث بیات را به عنوان مالک باشگاه سپیدرود قبول ندارد، گفت: اگر مالک یک باشگاه سمت محسوب نمی‌شود.دیگر در این کشور هیچ چیزی را نباید به حساب بیاوریم.

کیومرث بیات افزود: سعید آذری دو بار با من جلسه داشت و ۲۰ بار هم تلفنی صحبت کردیم. اما در نهایت به تعامل نرسیدن ما سبب شد چنین رایی علیه فولاد صادر شود.

مالک باشگاه سپیدرود درباره اینکه آیا فولاد می‌تواند با اعتراض مراجع بین‌المللی مانع از بسته شدن پنجره‌های نقل و انتقالی‌ش شود، گفت‌: برای اولین بار است که در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال ایران حکم بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی از سوی کمیته استیناف قطعی می‌شود.

بیات یادآورشد: البته بارها شاهد بودیم فیفا تیم‌های ایرانی را محکوم به چنین رایی کرده است. حرف گوش نکردن مدیرعامل قبلی فولاد آذری و این باشگاه را به دردسر انداخت.

او درباره محکومیت باشگاه فولاد خوزستان به محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی به دلیل شکایت باشگاه سپیدرود از این باشگاه در پرونده فسخ یکطرفه قرارداد محمد بلبلی، اظهار داشت: کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ابتدا باشگاه فولاد را به پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان به باشگاه سپیدرود محکوم کرده بود.

مالک باشگاه سپیدرود خاطرنشان کرد: اما پس از اینکه فولادی‌ها به این رای معترض شدند به آنها گفتیم در صورت اعتراض در کمیته استیناف رای به ضررتان تمام می‌شود و احتمال دارد از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شوید.

بیات افزود: در نهایت باشگاه فولاد به رای ابتدایی کمیته تعیین وضعیت در کمیته استیناف اعتراض کرد و به مدیران فولاد گفتیم بهتر است به جای طرح اعتراض، ۳۰۰ میلیون جریمه را به سپیدرود پرداخت کنید و پرونده بسته شود زیرا می‌دانستیم اگر فولاد به کمیته استیناف اعتراض بزند قطعا از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید