بیاتلو: جوان‌ترین مربی لیگ برتر در تیم فوتبال ماشین سازی هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید بیاتلو سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مورد کمک‌های زنوزی به فوتبال آذربایجان گفت: باید تشکر ویژه‌ای از آقای زنوزی داشته باشم که با حمایت از فوتبال نودارومیه زحمات زیادی متحمل شد و باعث شد فوتبال تبریز و ارومیه رشد کند.

وحید بیاتلو با بیان اینکه او زحمات زیادی برای فوتبال خطه آذربایجان کشیده که جا دارد دست مریزاد جانانه‌ای به او بگوییم، اظهار کرد: افتخار این را دارم که در سه تیم آذربایجان یعنی تراکتور، ماشین سازی و نود ارومیه کار کردم و این نصیب هر مربی نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ابراز کرد: با توجه به اینکه خودم فرزند آذربایجان هستم به عنوان یک ترک زبان تمام سعی و تلاشم را به کار می‌گیرم تا شرمنده مردم فهیم استان نباشم.

او درخصوص برنامه‌ مدنظرش برای آماده سازی تیم اظهار داشت: به خاطر شرایط موجود کارمان امسال خیلی سخت شده، با توجه به افزایش قیمت دلار، باشگاه ما بدهی‌هایی که داشته به حد کلان رسیده و این امر باعث شده بودجه تیم پایین بیاد و هر کسی جای من بود باید به حفظ سهمیه تیم فکر می‌کرد.

بیاتلو ادامه داد: ما چند هدف داریم؛ هدف کوتاه مدت حفظ سهمیه استان و هدف میان مدت، کسب سهمیه آسیا است. اگر هواداران حمایت کنند قطع یقین تیم ما این پتانسل را خواهد داشت.

وی در مورد حضور در لیگ برتر با ماشین سازی تبریز اظهار داشت: به دلیل اینکه به عنوان جوان‌ترین مربی لیگ برتر در تیم فوتبال ماشین سازی فعالیت دارم باید از مالک و هیات مدیره محترم باشگاه ماشین سازی تشکر کنم که به من اعتماد کردند. امیدوارم بتوانم با تلاش بازیکنان و اعضای کادر فنی و کسب نتایج درخور شان باشگاه، جواب اعتماد آنها را بدهم.

بیاتلو در ادامه اضافه کرد: البته من در لیگ دسته سه، دو و یک که تجربه مربیگری داشتم هم به عنوان جوانترین مربی انتخاب شده بودم و در واقع فوتبال دنیا به این سمت حرکت می‌کند و اینکه باشگاه‌های ایرانی نیز در این راستا قرار گرفته‌اند، نوید روزهای خوب را می‌دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید