بوی قهرمانی منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا

در شبی رویایی منچسترسیتی موفق شد در خانه اسپورتینگ لیسبون به پیروزی 0-5 دست یافته و صعود خود به جمع هشت تیم برتر را تقریبا مسجل سازد.

منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هفت به گل اول خود دست یافت. ضربه فیل فودن توسط آدان مهار شد و در ریباند ارسال رو به بیرون کوین دی بروین با ضربه ریاض محرز از مقابل دروازه همراه شد و سیتی از اسپورتینگ پیش افتاد.

 

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل دوم رسید. روی اشتباه مدافعان اسپورتینگ، برناردو سیلوا در محوطه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای والی و غیرقابل مهار موفق شد به زیبایی گل دوم سیتیزن‌ها را نیز به ثمر برساند.

در دقیقه 26 و در دو صحنه متوالی پورو و سارابیا فرصت خوبی برای کاهش اختلاف و زدن گل اول اسپورتینگ داشتند، اما در هر دو موقعیت ادرسون به خوبی واکنش نشان داده و توپ را دفع کرد.

evj4sfj2

اما در دقیقه 32 سیتی به گل سوم هم دست یافت. ریاض محرز با نفوذ از سمت راست ارسال دقیقی روی دروازه اسپورتینگ داشت و فیل فودن به راحتی موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه حریف کند.

اما حملات سیتیزن‌ها تمامل نداشت و این تیم در اواخر نیمه نخست به گل چهارم خود نیز دست یافت. ارسال رحیم استرلینگ از سمت راست با ضربه زمینی برناردو سیلوا همراه شد و توپ بعد از برخورد به مدافع اسپورتینگ وارد دروازه شد تا سیتی در پایان نیمه اول با برتری خیره کننده 0-4 راهی رختکن شود.

اما شرایط در نیمه دوم نیز تفاوت چندانی نداشت و سیتی خیلی زود باز هم به توسط برناردو سیلوا گل رسید که البته در ادامه VAR این گل را مردود اعلام کرد.

 

kcsdsjsl

اما در دقیقه 58 سیتی به گل پنجم هم دست یافت. پاس برناردو سیلوا در پشت محوطه جریمه اسپورتینگ به رحیم استرلینگ رسید و این ستاره انگلیسی با ضربه ای فنی و دقیق به گوشه دروازه موفق شد دروازه اسپورتینگ را باز کند.

دقایقی بعد ارسال ریاض محرز به شکلی اتفاقی در آستانه ورود به دروازه اسپورتینگ بود، اما این اتفاق رخ نداد و توپ روی سقف دروازه حریف فرود آمد. در ادامه سیتی که از برتری خود مطمئن بود جریان مسابقه را به خوبی اداره کرد و در نهایت موفق شد با همان پنج گل اسپورتینگ را شکست دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید