بوی قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان

 در دیگر بازی هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا در شب گذشته، لیورپول و اتلیکو مادرید در انفیلد به دیدار هم رفتند. لیورپول در همان 20 دقیقه ابتدایی دو بار توسط دیگو ژوتا و سادیو مانه به گل رسید و در ادامه و با اخراج فیلیپه از اتلتیکو، شاگردان دیگو سیمئونه قادر به بازگشت نبوده و با شکست انگلیس را به مقصد خانه ترک کردند.

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی موفق شد به گل اول هم دست یابد. ارسال دقیق ترنت الکساندر آرنولد در شرایطی در دهانه دروازه به دیگو ژوتا رسید که هیچ کس او را مهار نکرده و این بازیکن به راحتی و با ضربه سر دروازه یان اوبلاک را باز کرد.

01660807

لیورپول تسلط خود بر جریان بازی را ادامه داده و در دقیقه 20 به گل دوم هم دست یافت. حرکت از سادیو مانه آغاز شد و ارسال زمینی دوباره آرنولد از سمت راست با ضربه دقیق این ستاره سنگالی از درون محوطه همراه شده و مرسی سایدی‌ها خیلی زود به گل دوم هم دست یافتند.

دقایقی بعد و روی حرکت محمد صلاح و پاس ترنت آرنولد، این اوکسلید چمبرلین بود که از زاویه ای دشوار فرصت داشت گل سوم لیورپول را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی‌از کنار دروازه اتلتیکو مادرید به بیرون رفت.

01660808

در دقیقه 36 فیلیپه با خطایی خشن و بی مورد در وسط روی سادیو مانه با کارت قرمز داور مواجه شد تا کار اتلتیکو برای بازگشت در آنفیلد دشوارتر از قبل شود.

در دقیقه 42 محمد صلاح با گذر از سد هرموسو فرصت خوبی برای زدن گل سوم لیورپول داشت که ضربه او را یان اوبلاک مهار کرد و در ادامه این دروازه بان اجازه نداد ضربه ژوتا نیز تبدیل به گل شود تا در نهایت مرسی سایدی‌ها با همان دو گل برتری راهی رختکن شوند.

در همان دقیقه 52 بود که روی پاس عمقی فابینیو این محمد صلاح بود که از سمت راست محوطه در موقعیتی تک به تک با دروازه اتلتیکو قرار گرفت، اما زاویه تنگ شد و در نهایت یان اوبلاک به خوبی عکس العمل نشان داد.

لحظاتی بعد و روی ارسال از سمت چپ بود که این بار دیگو ژوتا در مرکز محوطه و بدون مدافع بارگیر فرصت داشت گل سوم لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی‌به بیرون رفت.

در ادامه جریان بازی کمی‌آرام شده و اتفاقی روی دروازه‌ها رخ نمی‌داد. در دقیقه 74 اتلتیکو مادرید با حرکت هررا از سمت راست می‌توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او به زاویه مخالف با اختلاف کمی‌به بیرون رفت.

در اوقات اضافی ضربه والی هرموسو راهی به دروازه لیورپول پیدا نکرد و مرسی سایدی‌ها با همان دو گل اتلتیکو را شکست دادند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید