بوداغی: کمک هزینه به قایقرانان از سوی فدراسیون ناچیز است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امین بوداغی ملی‌پوش رشته آب‌های آرام در خصوص مسابقات قهرمانی کشور در رشته آب‌های آرام گفت: ما به صورت گروه‌های مختلف در شهرهای مختلف تمرین می‌کردیم. یک گروه در انزلی و گروهی در تهران بودند. تمام اعضای تیم ملی به جز نبی رضایی و ایمان پورحدیث که در بابلسر بودند، در تهران و انزلی تمرین می‌کردند.

امین بوداغی اظهارکرد: فکر می‌کنم با توجه به این تمرینات و شرایطی که مهیا بود، تایم‌ها و رکوردهای بدی در قهرمانی کشور ثبت نکردیم. روز مسابقه باد مخالف بود و نمی‌دانیم رکورد اصلی ما چند است.

قایقران ملی‌پوش کشورمان تاکید کرد: برای شروع اردوها فدراسیون باید تصمیمات جدی بگیرد، چون کمتر از ۶ ماه تا مسابقات انتخابی فرصت داریم و بهترین کار این است که ورزشکاران در شهرهای مختلف تمرینات را انجام دهند.

بوداغی افزود: من و چند نفر از بچه‌ها تهران هستیم و آقای اقلیمی‌و چند نفر دیگر در انزلی هستند، همچنین در بوشهر و بابلسر هم نفراتی هستند که می‌توانند تمرین کنند. اگر شرایط را رها کنیم به ضرر کشور خواهد بود.

او تصریح کرد: ما باید بیشتر از اینها تمرین و تلاش کنیم‌، چون شرایط استفاده و حضور مربی خارجی را نداریم. این رشته از غرب وارد شده و برای افزایش سطح قایقرانان‌ باید علم اروپایی وارد کشور شود.

بوداغی در مورد پرداخت کمک هزینه به قایقرانان از سوی فدراسیون گفت: این حداقل کاری بود که فدراسیون می‌توانست انجام دهد و باعث دلگرمی‌بچه‌ها شد. من جزو حقوق‌بگیران هستم. ماه مرداد واریز شده و شهریور هم تا چند روز دیگر واریز می‌شود که در این شرایط اقتصادی همین هم غنیمت است.

بوداغی ابراز کرد: ما قبلا یک مکمل را ۶۷۰ هزار تومان خریداری می‌کردیم اما الان همان مکمل را یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تهیه می‌کنیم. این کمک هزینه عددی نیست اما باز هم آن را غنیمت می‌دانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید