به صحنه آمدن مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان وبرای پاسخ به توهین ها

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان، مجید زیندینی، در خصوص انتقاداتی که پیرامون تیم فوتبال مس رفسنجان مطرح شده اظهار داشت: کیفیت بازیکن برای مربی خیلی مهم است. هیچ سرمربی برای استفاده بی دلیل و غیرفنی از بازیکن بومی، تیمش را به ورطه نابودی نمی‌کشد. اگر بازیکن بومی‌باکیفیت باشد قطعا از آن استفاده خواهد شد. چون بازیکن بومی‌در کاهش هزینه‌‌‌های باشگاه هم اثرگذار است.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: بهتر است منتقدان، نقد منصفانه داشته باشند و واقعیت‌ها را ببینند. تهمت زدن راحت است. علیزاده و سامره مایه افتخار رفسنجان هستند اما بعضی با بی مهری تمام، این آقایان و سرمربی زحمتکش و توانمند ما که خیلی از باشگاه‌های بزرگ به دنبال جذب او هستند را تخریب می‌کنند. آن‌ها با توهین و تهمت باعث دلخوری این اشخاص می‌شوند.

وی با بیان اینکه سال آینده باشگاه مس از این وضعیت و کمبود امکانات خارج می‌شود و به یک باشگاه معتبر تبدیل خواهد شد، در خصوص حواشی و انتقاداتی که پیرامون باشگاه وجود دارد، گفت: شرایط ما شاید نسبت به سایر باشگاه‌ها سخت تر باشد. یک تیم لیگ برتری ۷۰ روز در سرچشمه در اردو باشد خیلی سخت است. ما هیچ کار خاصی برای هیچ بازیکنی انجام ندادیم.

زیندینی افزود: هزینه اردوی ترکیه اگر قرار بود انجام شود شاید یک سوم هزینه در ایران بود. ما در رفسنجان زمین مسابقه و تمرین درستی نداریم. هوای سرد سرچشمه قابل تحمل نیست. شرایط خاصی برای دوستان به وجود نیاوردیم. همه تیم‌ها بهترین امکانات را دارند و خیلی از آنها بازیکنانی که گرفتند رقم‌شان اندازه سه بازیکن ما است. این بزرگنمایی‌ها و تهمت‌ها توسط کسانی که مدتی در باشگاه مس رفسنجان بودند که الان نیستند و منافعشان قطع شده رقم می‌خورد و چنین تهمت‌هایی می‌زنند. البته که مردم‌ شرایط تیم ‌و باشگاه در زمان حضور این دوستان را هم فراموش نکرده‌اند.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: بین همه تیم‌ها از لحاظ امکانات رده چهاردهم یا پانزدهم هستیم و حاضریم قراردادهایمان را هم منتشر کنیم.  عوام فریبی‌ها و بازی با افکار عمومی‌و علایق مردم، هیچ نفعی برای این افراد ندارد چون نه بنده به عنوان مدیرعامل و نه باشگاه مس رفسنجان به این حواشی و تهمت‌ها اهمیتی نمی‌دهیم. هدفی داریم و هدف ما نشأت گرفته از شهدایی که برای انقلاب جان خود را گذاشتند، بوده و در این مسیر پیش می‌رویم. هیچ کس هم نمی‌تواند سد راه آن شود.

وی افزود: باشگاه برای مردم رفسنجان است و حرف و حواشی برای ما هیچ اهمتی ندارد. چون مردم رفسنجان آن‌قدر باهوش هستند که به خوبی متوجه شوند در این سال‌ها چه کسانی به آنها خدمت و چه کسانی خیانت کرده‌اند‌. تا امروز هم مجموعه ما با صبوری و‌ حفظ حرمت‌ها هیچ ‌واکنشی به این توهین‌ها و تهمت‌ها نداشته اما از حالا به بعد این رویه را تغییر خواهیم داد و این حق را برای خودمان محفوظ می‌دانیم که در مراجع قضایی پاسخ تمام این اتهامات سراسر کذب را بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید