به تاخیر افتادن حکم نهایی ویلتموس سرمربی سابق تیم ملی ایران

دادگاه CAS  اعلام حکم نهایی پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران را بازهم به تاخیر انداخت.

 پیش از این قرار بود رای نهایی دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با پرونده پر رمز و راز قطع همکاری مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران اوایل تیر ماه سال جاری اعلام شود و تکلیف احتمالی غرامت به این مربی بلژیکی تعیین شود اما پس از گذشت روزهای ابتدایی تیرماه خبری از سمت دادگاه CAS  نیامد و البته جلسات مجازی دادگاه کاس، اوایل تیر برگزار شد و طرفین این دعوای بزرگ حقوقی به صورت آنلاین در این جلسه شرکت کردند.

شاید دلیل اینکه زمان اعلام رای به تعویق می‌افتد این باشد که پرونده ویلموتس دارای پیچیدگی‌‌‌های بسیاری است و از لحاظ ابعاد مالی و حقوقی یکی از بزرگ ترین پرونده‌‌‌های مفتوح در دادگاه حکمیت ورزش است.

با گذشت زمان ابعاد جدیدی از این قرارداد ترکمنچای گونه روشن می‌شود و هر روز به دلیل خسارت تاخیر تادیه میزان خسارت احتمالی به ویلموتس افزایش می‌یابد.

البته تیم حقوقی فدراسیون فوتبال هم با کمک وزارت امورخارجه و وکلای تازه نفس ادعا کرده اند که دفاعیات محکمی‌را در جلسه دفاع ابراز کرده اند و شاید همین اتفاق‌ها دلیل بیشتر طول کشیدن زمان اعلام رای باشد. البته وکلای ویلموتس هم ادعا کرده اند که برنده این دادگاه خواهند بود. باید در نهایت چه اتفاقی می‌افتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید