بهنام ابوالقاسم پور از وضعیت پرسپولیس می‌گوید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، بهنام ابوالقاسم پور، در گفت‌وگویی در خصوص حذف تیم پرسپولیس از جام حذفی و حواشی که بعد از شکست سرخ‌پوشان مقابل آلومینیوم به وجود آمد، اظهار داشت:‌ خیلی امیدوار بودیم با قهرمانی در جام حذفی یک جام دیگر به تالار افتخارات پرسپولیس اضافه شود اما متأسفانه با نتیجه‌ای که به دست آمد این جام از دست رفت. با حذف از جام حذفی شرایط پرسپولیس بحرانی شده و به نظر من مربیان هم نتوانستند از نظر روحی و روانی بازیکنان را به شرایط اید‌ه‌آلی برسانند. فشار زیاد هواداران و باخت به آلومینیوم باعث شده تا پرسپولیس وارد افت شود.

بهنام ابوالقاسم پور درباره اینکه پرسپولیس در لیگ برتر همچنان شانس برای قهرمانی دارد، افزود:‌ فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و شاید بهتر باشد که یحیی گل‌محمدی در چینش ترکیب، از بازیکنان به شکل بهتری استفاده کند. 6 بازی مانده و باید پرسپولیس در این 6 بازی انتحاری و اصولی بازی کند تا از کورس عقب نیفتد. 6 امتیاز اختلاف  اینقدر زیاد نیست که از الان ناامید شد و اگر استقلال لغزش داشته باشد می‌شود جای آن را گرفت. هنوز چیزی تمام نشده و هواداران باید از تیم حمایت کنند تا گل‌محمدی با آرامش بیشتری کار کند.

14010122000221 Test NewPhotoFree

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص جنگ رسانه‌ای رخ داده در فوتبال ایران که یکسر آن پرسپولیس است، گفت: شک نکنید که هر بیانیه‌ای صادر می‌‌شود یک حاشیه به راه می‌افتد. شخصیت پرسپولیس خیلی بالاتر از این بیانیه‌بازی‌ها است. بیانیه‌نویسی که امتیاز نمی‌آورد که اگر اینطور بود چه نیازی به جذب بازیکنان بود و به جای آن چند بیانیه‌نویس جذب باشگاه می‌کردند! بازیکنان باید غیرت‌شان را در زمین نشان دهند. یکسری می‌خواهند با بیانیه نوشتن مثلاً‌ تعصب خودشان را نشان دهند. کادر فنی پرسپولیس کادر باتجربه‌ای است و افشین پیروانی و کریم باقری باید به یحیی گل‌محمدی آرامش بدهند.

14010121000988 Test NewPhotoFree

بهنام ابوالقاسم پور افزود: در سال اولی که ما قهرمان شدیم کمتر از 80 هزار نفر تماشاگر به استادیوم نمی‌‌آمد و این در حالی است که پول در باشگاه نبود، فشار روی تیم زیاد بود و بازیکنان زیادی مصدوم بودند. به طوری که من، حمید استیلی، اسماعیل حلالی و … آسیب دیده بودیم اما با غیرت بازیکنان قهرمان شدیم. این بیانیه نوشتن و کری خواندن را آخر فصل هم می‌توان انجام داد. برخی‌ها نمی‌دانند که پرسپولیس کجا است و وقتی از آنجا بیرون بیایند تازه می‌فهمند که پرسپولیس چه جایگاهی دارد.

بهنام ابوالقاسم پور در خصوص تغییرات متوالی ارنج پرسپولیس در بازی‌ها اظهار داشت: من داخل تیم نیستم و باید به یحیی حق داد چرا که او شرایط را بهتر از ما می‌بیند اما چیزی که من از بیرون می‌بینم این است که از بازیکنان پرسپولیس به خوبی استفاده نمی‌شود. در پرسپولیس شاید 2-3 بازیکن در حد این تیم نباشند و شاید جو پرسپولیس طوری بوده که آنها از نظر فنی پایین آمده‌اند. از طرفی وقتی هواداران هم می‌بینند که یک بازیکن دنبال جذب فالوور و تبلیغات در اینستاگرام است آرام نمی‌نشینند. به نظر من سال بعد باید بازیکنانی جذب پرسپولیس شوند که با همه توان بازی کنند.

14010122000229 Test NewPhotoFree

بهنام ابوالقاسم پور ادامه داد: به اعتقاد من در برخی از خطوط گل‌محمدی اشتباه کرده. زمانی که کنعانی‌زادگان، خلیل‌زاده و نوراللهی از پرسپولیس رفتند باید می‌دانستیم که به مشکل می‌خوریم چرا که جایگزینی برای آنها نداشتیم. حتی این رادوشوویچ هم در تیم جا افتاده بود و می‌توانست به پرسپولیس کمک کند. من نمی‌گویم گوهری دروازه‌بان بدی است اما تا بخواهد به جو پرسپولیس عادت کند زمان زیادی از دست می‌رود. به نظر من ما از همین چیزها ضربه خوردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید