بهزادی کریمی: با آمدن کرونا نتوانستیم آنطور که باید کار کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرید بهزادی کریمی‌بازیکن ماشین سازی تبریز در مورد اینکه فصل آینده نیز در تیم ماشین‌سازی حضور دارد یا خیرگفت: الان در تعطیلات هستیم و استراحت می‌کنیم. مطمئنا بعد از تعطیلات یک تصمیم خوب می‌گیرم.

فرید بهزادی کریمی‌در مورد تغییر مالک و سرمربی تیمش،اظهار کرد: بله اعلام کردند که در این دو سمت تغییرات ایجاد شده اما به عنوان بازیکن از تغییرات داخل باشگاه اطلاع خاصی نداریم و امیدواریم که هر تصمیم‌گیری می‌شود به نفع تیم باشد.

بازیکن ماشین سازی تبریز در پایان در رابطه با اینکه آیا امکان بازگشتش به تراکتور وجود دارد یا خیر خاطرنشان کرد: متاسفانه امسال مصدومیت گریبان‌گیر من شد اما در بازی‌های آخر به میدان رفتم.

او یادآورشد: امیدوارم به شرایط ایده‌آل برگردم، نمی‌دانم به تراکتور برمی‌گردم یا خیر ولی برای این تیم آرزو‌های خوب دارم. دوست دارم آنها در لیگ بعدی بتوانند قهرمان شوند و مردم استان آذربایجان را خوشحال کنند.

بهزادی کریمی‌که سابقه بازی در تراکتور را دارد در رابطه با قهرمانی این تیم در جام حذفی، گفت: این اتفاق خیلی شیرین بود و باشگاه تراکتور توانست قهرمانی کسب کند. انگار کل تبریز قهرمان شده چون مردم حال روحی خیلی خوبی دارند.

بازیکن ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه امیدوارم فصل بعد قهرمانی لیگ نصیب آنها شود، ابراز کرد: امیدوارم تیمم پیشرفت‌‌‌های بسیاری کند.

وی در رابطه با فصلی که با ماشین‌سازی تبریز سپری کرد، اظهار داشت: اول فصل خیلی خوب بودیم اما با آمدن کرونا و بی‌نظمی‌هایی که پیش آمد نتوانستیم آنطور که باید کار کنیم و خطر سقوط گریبان‌گیر تیم ما شده بود، اما توانستیم با رتبه یازدهم لیگ را تمام کنیم.

بهزادی کریمی‌در مورد اینکه فصل آینده نیز در تیم ماشین‌سازی حضور دارد یا خیر ادامه داد: الان در تعطیلات هستیم و استراحت می‌کنیم. مطمئنا بعد از تعطیلات یک تصمیم خوب می‌گیرم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید