بهزادی کریمی: امیدوارم در نفت مسجدسلیمان بازی‌های خوبی انجام دهم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرید بهزادی کریمی‌بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد تعلل تیم نفت مسجدسلیمان در یارگیری‌ها گفت: می‌دانیم رقبا بازیکنان خوبی گرفتند و تقریبا مهره تاثیرگذار خوبی باقی نمانده است.

فرید بهزادی کریمی‌افزود: از این رو باید هر چه سریع‌تر تیم از نظر بازیکن تکمیل شوند و اجازه ندهیم بیش از این در کار تیم وقفه رخ دهد. می‌دانم مربیان مدت‌ها است به فکر هستند و امیدوارم با بهبود شرایط هر چه سریع‌تر تیم تقویت شده و فصل را بدون استرس و با تیمی‌کامل آغاز کنیم.

بهزادی کریمی‌در مورد پیوستنش به تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: قبلا با مجتبی حسینی کار کرده بودم و از این مربی و توانایی‌هایش شناخت داشتم از این رو با توجه به پیشنهادی که از او داشتم به تیم نفت مسجدسلیمان آمدم و از این بابت بسیار خوشحالم. امیدوارم بتوانم در این تیم پر تماشاگر بازی‌های خوبی انجام دهم و رضایت مربیان را جلب کنم.

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: شرایط در حال حاضر بهتر شده است. با تلاشی که مسئولان انجام دادند مشکلات برطرف شد و به نظر می‌رسد روز‌های بهتری در انتظار این تیم است. تمرینات منظم و با برنامه‌ای را دنبال می‌کنیم و وضعیت اردوی تیم خوب است.

بهزادی کریمی‌ادامه داد: مربیان با بازیکنانی صحبت کردند و به نظر می‌رسد به زودی نفرات جدیدی به تیم ما اضافه می‌شوند. باید سریع‌تر این نفرات در تمرینات حاضر شوند تا قبل از شروع مسابقات لیگ به هماهنگی و آمادگی خوبی برسیم.

وی به مشکلات تیم نفت مسجدسلیمان اشاره و تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که باشگاه نفت مسجدسلیمان داشت تمرینات را دیر شروع کردیم و فکر می‌کنم برخی از رقبا از ما جلو‌تر هستند.

بهزادی کریمی‌خاطرنشان کرد: با این حال جای نگرانی نیست چراکه انگیزه‌های زیادی در تیم ما وجود دارد. همه بازیکنان و مربیان با تمام توان تمرینات را انجام می‌دهند و امیدواریم فصل خوبی را در پیش داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید