بهروان: لیگ برتر را به پایان می‌رسانیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامرضا بهروان مشاور سازمان لیگ در خصوص اینکه گفته می‌شود سازمان لیگ برای سه هفته بازی‌ها را برگزار می‌کند و بعد از مشخص شدن سرنوشت تیم‌ها، لیگ را تعطیل می‌کند، گفت: چنین موضوعی اصلا صحت ندارد و منطقی هم نیست.

غلامرضا بهروان با این پرسش که چرا سازمان لیگ فقط باید برای سه هفته، بازی‌ها را برگزار کند؟ اظهار کرد: دلیل اینکه برنامه لیگ برتر برای سه هفته آینده اعلام شده، متغیر بودن شرایط است.

بهروان افزود: سازمان لیگ وضعیت روز را می‌بیند و براساس آن برنامه‌ریزی می‌کند. هیچ دلیلی برای برگزاری نیمه‌کاره لیگ وجود ندارد و فصل نوزدهم به صورت کامل برگزار می‌شود. در حال حاضر، تغییری در برنامه مسابقات به وجود نیامده و بازی‌ها در همان تاریخ اعلام شده، برگزار می‌شود.

مشاور سازمان لیگ در ارتباط با زمان آغاز لیگ بیستم، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط متغیری که در آن قرار داریم و هنوز تکلیف لیگ نوزدهم مشخص نشده، نمی‌توان زمان آغاز لیگ بیستم را پیش‌بینی کرد.

بهروان تصریح کرد: با توجه به اینکه لیگ نوزدهم به طول انجامیده و زمان بین دو فصل هم باید حداقل ۶۰ روز باشد، بعید است که لیگ بیستم آخر مرداد آغاز شود. ممکن است لیگ بستم آخر شهریور، مهر یا آبان برگزار شود.

مشاور سازمان لیگ اظهار داشت: تاکنون بیشتر باشگاه‌های لیگ برتری توانسته‌اند پروتکل‌های بهداشتی نظیر ضدعفونی کردن محل تمرینات، رختکن و نظیر این اقدامات را رعایت کنند اما در مجموع، شرایط لیگ برتر از لیگ یک بهتر است.

وی در مورد احتمال ادامه لیگ به صورت متمرکز در تهران یا چند شهر دیگر، تصریح کرد: طرح برگزاری متمرکز بازی‌ها چه در تهران و چه در استان البرز یا اصفهان رد شد و مورد پذیرش قرار نگرفت؛ چون مخالفان آن از موافقانش بیشتر بود.

بهروان یادآورشد: اکثر باشگاه‌ها چنین طرحی را نپذیرفتند و می‌خواستند در شهر‌های خودشان میزبان رقبا باشند تا در وضعیتی که هواداران حضور ندارند، از حداقل شرایط میزبانی استفاده کنند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید