بهروان: بدهی‌های استقلال و پرسپولیس بسیار زیاد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامرضا بهروان رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال درمورد اینکه باشگاه‌هایی مثل تیم استقلال و تیم پرسپولیس با توجه به بدهی‌های کلانی که دارند می‌توانند برای فصل آینده مجوز حرفه‌ای دریافت کنند، گفت: واقعیتش این است که این دو باشگاه‌ها بدهی‌های فراوانی دارند و کم هم نیست.

غلامرضا بهروان اظهار کرد: طلبکارانی که این باشگاه‌ها دارند همگی حکم قطعی برای دریافت مطالبات‌خود را دارند. میزان بدهی‌های این باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس بسیار زیاد است و باید هرچه سریع‌تر در این زمینه اقدام‌ لازم را انجام بدهند یا مطالبات را بپردازند یا با طلبکار به تفاهم برسند و مشکل را رفع کنند.

وی ادامه داد: برای دریافت مجوز حرفه‌ای باید با طلبکاران چه داخلی و چه خارجی چنین اقدامی‌را انجام بدهند و متاسفانه فرصت هم بسیار کم است. هر دو باشگاه حداکثر تا چهارشنبه فرصت دارند تا با طلبکاران خود تسویه حساب کنند.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال یادآورشد: متاسفانه برخی از مربیان و بازیکنان که سال‌های گذشته از این تیم‌ها رفته‌اند هنوز از این باشگاه‌ها طلبکارند.

بهروان همچنین تاکید کرد: این مهلت آخری است که کنفدراسیون فوتبال آسیا تعیین کرده است و امیدوارم باشگاه‌های ایرانی بخصوص استقلال و پرسپولیس بتوانند مشکلات خود را هرچه سریع‌تر در بخش مالی حل کنند.

او ادامه داد: قطعا کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در چارچوب‌ دستور العمل به باشگاه‌های ایرانی کمک خواهند کرد اما همه این اعضایی که نام بردم اعتبار و آبروی خودشان را بر همه چیز ترجیح می‌دهند و نمی‌خواهند که اتفاقات تلخ گذشته همچون جریمه ۱۲۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال از سوی AFC تکرار شود.

بهروان در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه من در گذشته که در این کمیته حضور داشتم حتی کمیته موافقت نکرد نساجی مازندران مجوز حرفه‌ای بگیرد تا مشکلاتش را برطرف کند، خاطرنشان کرد: نساجی تیم استان من مازندران است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید